Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

RPG hry

Prohlédněte si naši bezplatnou sbírku RPG her a ponořte se do světa fantazie, aniž byste opustili pohodlí svého webového prohlížeče. Není vyžadováno žádné stahování.

Historie RPG her

Původní hra na hrdiny se nazývala stolní hra na hrdiny. Tyto hry probíhají formou diskuse, nikoliv fyzickým předváděním akcí postav naživo, jako je tomu u živých her na hrdiny (LARP). Pán hry rozhoduje o pravidlech a dohlíží na to, aby všichni hráči hráli podle pravidel. V roce 1974 byla vydána verze hry Dungeons & Dragons prostřednictvím elektronických médií. Tyto počítačové RPG hry byly ovlivněny elektronickými hrami a lze je rozdělit na hry pro jednoho a hry pro více hráčů.

Nové RPG hry

RPG hry urazily od stolních her dlouhou cestu, i když jsou stále velmi živé a oblíbené. Stejně jako velkých RPG her instalovaných na počítač nebo konzoli, jako jsou WoW a Final Fantasy XIV, existuje spousta her, které si můžete zahrát na webu, aniž byste museli stahovat nějaké soubory. Koneckonců jedna z nejoblíbenějších RPG her, Runescape, byla původně bezplatnou hrou v prohlížeči.

Nejlepší RPG hry zdarma

Jak vidíte na této stránce, je zde velký výběr, takže jsme pro vás vybrali 5 bezplatných RPG her, které byste rozhodně měli vyzkoušet!

 • Eliatopia - online RPG odehrávající se v cizím fantasy světě.
 • Goodgame Empire - Klasická MMO strategie zasazená do středověku.
 • War Lands - hra ve stylu ARPG, ve které bojujete a vylepšujete svou postavu.
 • Shakes and Fidget - legendární prohlížečové RPG se satirickým nádechem.
 • Duck Life: Battle - Jedná se o přírůstek do série Duck Life s otevřeným světem!

Další online RPG hry

Na této stránce najdete spoustu dalších skvělých titulů. Například Dynamons World zůstává jednou z nejoblíbenějších RPG her v této sekci. Projděte si zbytek naší rozsáhlé sbírky a objevte další vynikající skryté tituly a označte CrazyGames na TikToku pokud natočíte nějaké video ze hry!


FAQ

Jaké jsou nejoblíbenější RPG hry?

 1. Dead Land: Survival
 2. War Lands
 3. Monster Sanctuary
 4. Rise Hero
 5. Your Chronicle
 6. Monster Clearer
 7. More Ore
 8. Firestone Idle RPG
 9. Fray Fight
 10. Idle Superpowers

Jaké jsou nejlepší RPG hry pro mobilní telefony a tablety?

 1. Dead Land: Survival
 2. Milky Way Idle
 3. Grow RPG
 4. Mirrorland
 5. Ginormo Sword

Co jsou RPG hry?

RPG je zkratka pro hry na hrdiny. Tyto hry se obvykle zaměřují na jednu postavu nebo malou skupinu postav. Na rozdíl od jiných her, kde je role obsaženo hlavně kvůli hratelnosti, RPG postavy si razí cestu příběhem. Ve většině případů získáváte zkušenosti během boje, což vám umožní upgradovat vaše postavy a zlepšit jejich dovednosti.


Zahrajte si nejlepší online RPG hry zdarma na CrazyGames, není nutné žádné stahování ani instalace. 🎮 Hrajte Dead Land: Survival a mnoho dalších právě teď!
Ukázat více