Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Happy Wheels

Hodnocení:
8,9
(82 702 hlasů)
Uvolněno:
červen 2022
Technologie:
Flash (emulated)
Platformy:
Browser (desktop-only), App Store(iOS)
Klasifikace:
Stránky Wiki:

Happy Wheels je fyzikální hra s ragdoll panáčky pohybující se z boku. Projděte úrovněmi s jedním z několika unikátních postav, aniž byste byli roztrháni na kusy. Zní to jednoduše? Přemýšlejte znovu. Happy Wheels byla jednou z prvních prohlížečových her, která využívala bláznivou ragdoll fyziku jako klíčový prvek hry.

Happy Wheels

Happy Wheels se objevila v roce 2010 a vzala svět prohlížečových her útokem díky své divoké mechanice, bizarním postavám a propracovaným úrovním vytvořeným uživateli. Dodnes je k dispozici v původní podobě a ve hře můžete prozkoumat důmyslné úrovně vytvořené hráči a vyzkoušet si různé postavy.

Úrovně

Ve hře Happy Wheels si můžete zahrát celou řadu původních i uživateli vytvořených úrovní. Na výběr je jich nespočet, přičemž některé z nich lze lépe hrát s určitými postavami. V závislosti na úrovni se můžete ocitnout na vozíku projíždějícím něčí žaludek nebo se prohánět lesem na rozzuřené kočce.

Cíl každé úrovně se liší, od dosažení konce počínaje až po sesbírání všech tokenů. Některé úrovně jsou zcela bezcílné. Můžete také navrhnout vlastní dráhu a sdílet ji s celým světem pro testování.

Postavy

Původní čtveřice

Postavy ve hře Happy Wheels jsou všechny jiné, než by se očekávalo od plošinovky. Místo aby měli super schopnosti, jsou skutečně jen obyčejní lidé. První postavou je Hlídač na vozíku, mírně ošuntělý starší muž na invalidním vozíku poháněném tryskami. Dá se snadno představit, že řídit invalidní vozík poháněný tryskami není úplně bezpečné.

Segway chlápek je naopak o něco lépe ovladatelný a mezi zkušenými hráči Happy Wheels je velmi populární volbou. Další dvě originální postavy ve hře jsou Nedodržující táta (který nezodpovědně vezme své dítě na zádech) a Efektivní kupující, který jezdí na invalidním skútru.

Každá postava ve hře Happy Wheels má jedinečnou schopnost. Segway chlápek může skákat a Hlídač na vozíku může aktivovat trysky a jet rychleji. Zjistěte více o schopnostech postav ve hře Happy Wheels na stránkách o postavách.

Novější postavy

Protože Happy Wheels nadále poskytuje nekonečnou krvavou zábavu hernímu světu, bylo vytvořeno několik nových postav. Mezi ně patří například Kolečkový pár, Sekáč na trávník, Průzkumník, Santa Claus, Skákající man, Nedodržující máma a Muž vrtulník.

Podobné hry

Existuje vůbec jiná hra, která by byla podobná Happy Wheels? Od vzniku této hry se objevilo mnoho her s bláznivou ragdoll fyzikou a složitými mechanismy. Jednou takovou výzvou je hra Short Life 2, nemilosrdně krvavá hra, ve které neohrabaně ovládáte ragdoll muže jako loutkář při projití různými smrtícími překážkami. Pokud hledáte běžnou plošinovku bez divoké fyziky, zkontrolujte OvO.

Podívejte se na naše ragdoll a krvavé hry pro další podobné tituly!

Vlastnosti

  • Nespočet uživatelských úrovní, na kterých si můžete zahrát
  • Spousta vtipných způsobů, jak potkat svoji smrt
  • Různé postavy s různými výhodami
  • Návrh a stavba vlastních úrovní

Platformy

Tato hra je k dispozici online ve vašem prohlížeči a jako aplikace pro iOS a Android.

Původní datum vydání

Červen 2010

Vývojář

Tuto hru vyvinula společnost Total Jerkface / Fancy Force LLC. Designérem hry je Jim Bonacci.

Herní video

Reklama
Apple Store Logo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama