Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Psací hry

Podívejte se, jak jste zruční v psaní na klávesnici v těchto bezplatných hrách na psaní!

Hry se psaním na klávesnici - vyzkoušejte si své dovednosti psaní na klávesnici

Internet je plný bezplatných her, které vám pomohou zlepšit vaše schopnosti psaní na klávesnici. Uživatelé se mohou naučit psát rychleji a přitom se bavit díky poskytovaným hrám. Některé hry na psaní na klávesnici poskytují skóre slov za minutu, o které můžete neustále usilovat, dokud vaše prsty nebudou hořet od přívalu rychlých úhozů! Postupem času si zlepšíte své schopnosti psaní na klávesnici, což se vám může hodit v práci i při vzdělávání.

Nejlepší hry na psaní

Long Words per Minute a Source.io jsou zábavné a rychlé psací hry. Hráči musí co nejrychleji napsat slova zobrazená na obrazovce. Tower Typer využívá podobné mechanismy a je dalším vynikajícím titulem.

Psaní her pro děti

Hry na klávesnici pro děti jsou užitečné pro rozvoj rychlosti psaní a svalové paměti. Některé z nich mohou být srovnatelné s populárními tituly na taneční podložce. Zombie Typing Shooter je jednoduchá hra na psaní na klávesnici, která vaše děti zabaví. Vyzkoušejte ji ještě dnes a uvidíte, jak se vaše dovednosti v psaní na klávesnici a zabíjení zombie zúročí!

Ne všechny hry na klávesnici zahrnují tlak na splnění rychlostního cíle. Jména těch, na kterých se chcete pomstít, můžete naškrábat ve hrách jako např. Death Note Type, pro trochu hloupé zábavy!


FAQ

Jaké jsou nejoblíbenější Psací hry?

  1. Pop-a-Word
  2. Blood and Goods
  3. Hacker vs Robots
  4. Incantations
  5. Death Note Type
  6. Text Twist
  7. Text Talk

Jaké jsou nejlepší Psací hry pro mobilní telefony a tablety?

  1. Text Twist
  2. Pop-a-Word
  3. Text Talk

Co jsou Psací hry?

Psací hry zlepšují vaše dovednosti ve psaní tím, že vyžadují rychlé a přesné psaní písmen, slov a frází. Tyto hry mohou být vzdělávací i zábavné!


Zahrajte si nejlepší online Psací hry zdarma na CrazyGames, není nutné žádné stahování ani instalace. 🎮 Hrajte Pop-a-Word a mnoho dalších právě teď!
Ukázat více