Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Multiplayer hry

Soutěžte a spolupracujte s hráči z celého světa v naší rozsáhlé sbírce her pro více hráčů.

Online hry pro více hráčů

Hry pro více hráčů jsou ideální, pokud se chcete vydat do světa zábavných online bitev ve 3D otevřených světech. Pokud si nejste jisti, jakou hru chcete hrát, přečtěte si několik nejlepších doporučení.

Hry pro více hráčů typu IO

Nejoblíbenější hry pro více hráčů mají otevřenou arénu a bitvy s ostatními hráči v reálném čase. Mnoho z těchto arénových bitevních her se nazývá .io hry a jsou vždy k dispozici pro hraní ve vašem webovém prohlížeči; není nutné žádné stahování a instalace.

V současné době je populární .io hra Betrayal.io, online hra inspirovaná titulem Among Us, která vylepšuje několik aspektů proslulé původní hry.

Online střílečky

Většina online stříleček je FPS (střílečka z pohledu první osoby) hry. Jedná se o jedny z nejpopulárnějších her pro více hráčů a od doby vzniku velmi vlivných titulů, jako je populární série Counter-Strike.

Dobrou zprávou je, že podobné hry FPS můžete hrát i ve vašem webovém prohlížeči. Bullet Force a Krunker jsou dvě střílečky, které můžete hrát na webu, a mají aktivní komunity, takže vždy budete moci najít ostatní hráče do hry!

MMO hry

MMO (Multiplayer Online Games) má mnoho aktivních uživatelů a často velmi vášnivých komunit. Obvykle se odehrávají v rozsáhlých otevřených světech založených na fantazii a mytologii.

Tyto hry není vždy možné hrát ve vašem webovém prohlížeči, ale některé rozhodně stojí za stažení.

Pro nejlepší free-to-play zážitek doporučujeme tyto kriticky uznávané MMO hry:

Další hry pro více hráčů

Ne všechny hry pro více hráčů jsou online. Některé nabízí hry mezi dvěma hráči na lokální síti. Pokud hledáte tento druh hry pro více hráčů, podívejte se na naše hry pro 2 hráče pro ty nejlepší tituly.

Existují také závodní hry pro více hráčů, bojové hry a jakékoli další hry, na které si vzpomenete, ale online s jinými lidmi, kteří nabízejí větší výzvu než AI protivníci.

Hrajte zdarma

Všechny naše hry pro více hráčů lze hrát zdarma a většinu z nich lze hrát přímo ve vašem webovém prohlížeči. Free-to-play hry jsou zcela zdarma, ale některé nabízejí možnost nákupu kosmetických předmětů a příležitostně i dalších herních předmětů.


FAQ

Jaké jsou nejoblíbenější Multiplayer hry?

 1. Bloxd.io
 2. Build and Crush
 3. DEADSHOT.io
 4. EvoWars.io
 5. Smash Karts
 6. Miniblox
 7. Shell Shockers
 8. Racing Limits
 9. Four Colors
 10. Ninja Parkour Multiplayer

Jaké jsou nejlepší Multiplayer hry pro mobilní telefony a tablety?

 1. Bloxd.io
 2. Ludo King
 3. Four Colors
 4. Gulper.io
 5. EvoWars.io

Nejpodceňovanější Multiplayer hry hry

 1. Bloxd.io
 2. Smash Karts
 3. Shell Shockers
 4. Agar.io
 5. Diep.io
 6. Bonk.io
 7. Krunker
 8. Zombs Royale (ZombsRoyale.io)
 9. LOLBeans io
 10. 1v1.LOL

Co jsou Multiplayer hry?

Hry pro více hráčů mohou hrát dva nebo více hráčů, kteří soutěží a spolupracují. Hry jsou obvykle online, s možností hrát sólo. Mnoho her pro více hráčů nabízí konkurenci hráčů z celého světa, zatímco jiné jsou jednoduché, návykové a zábavné hry, které jsou skvělé pro lidi všech věkových kategorií.


Zahrajte si nejlepší online Multiplayer hry zdarma na CrazyGames, není nutné žádné stahování ani instalace. 🎮 Hrajte Bloxd.io a mnoho dalších právě teď!
Ukázat více