Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Moto X3M

Hodnocení:
9,1
(1 108 698 hlasů)
Vývojář:
MadPuffers
Uvolněno:
říjen 2022
Naposledy aktualizováno:
listopad 2023
Technologie:
HTML5
Platformy:
Browser (desktop, mobile, tablet), App Store(iOS, Android)
Klasifikace:

Moto X3M je závodní hra na čas s 22 úrovněmi, každá z nich představuje novou výzvu a poskytuje příležitost provádět divoké kousky na vaší motocyklu. Vybavte si přilbu, roztočte motor a závoděte proti času až do cílové čáry!

Jak hrát Moto X3M

Při postupu skrze Moto X3M je nevyhnutelný prvek pokusů a omylů, když se vypořádáváte s různými překážkami na každé nové trati. Chyby však znamenají ztrátu času a ovlivňují vaše skóre po dokončení úrovně.

Cílem je získat na konci každé úrovně 3 hvězdičky, a všechno záleží na tom, jak dlouho vám trvalo dostat se na konec trati. Klíčem je najít efektivitu času, zatímco zároveň hledáte dokonalou rovnováhu mezi zrychlením, brzděním a prováděním kousků, a raději přitom vyhnout se překážkám na cestě.

Tipy a triky

Jezděte rychle, ale k novým překážkám přistupujte opatrně. Každá chyba vás bude stát čas a sníží počet hvězdiček udělených na konci úrovně. Provádění kaskadérských kousků je odměňováno a sníží váš konečný čas, proto se ujistěte, že budete dělat salta při velkých skocích!

Tratě

V Moto X3M existuje 22 tratí. Tratě začínají jednoduše, ale brzy se stávají plnými pastí a překážek, které vás zpomalí. Všechny úrovně jsou velmi znovuhratelné, protože vás odmění na základě času, který vám trvá dokončit tratě.

Motocykly

Hvězdičky, které získáte za dokončení úrovní Moto X3M, můžete použít na nákup dvou nových motocyklů. To vás ještě více motivuje hrát znovu trati a zlepšovat svůj čas, abyste si mohli pořídit nový motocykl!

Podobné hry

V sérii Moto X3M existuje mnoho her, které naleznete níže. Pokud hledáte podobné hry, mrkněte na MX Offroad Master a Sky Riders pro ještě větší výzvy ve závodech! Projděte si také naše motocyklové hry a kaskadérské hry pro další možnosti.

Funkce

  • 22 úrovní s vynikající znovuhratelností
  • Různé překážky a výzvy
  • Vyšší počet hvězdiček za rychlejší čas
  • Hvězdičky můžete utrácet za nové motocykly

Vývojář

Vývojářem Moto X3M je MadPuffers. Vedle všech her z řady Moto X3M vytvořili také fenoménální basketbalové hry jako Basketball Legends a Basketball Stars.

Datum vydání

Květen 2015

Platformy

Hra Moto X3M Bike Race Game je webová hra, kterou můžete hrát na počítači nebo mobilním zařízení.

Naposledy aktualizováno

23. 11. 2023

Ovládání

  • Stiskněte šipku nahoru pro zrychlení
  • Balancujte svoji motorku pomocí levé a pravé šipky
  • Brzděte pomocí šipky dolů
  • Provádějte salta a další kaskadérské kousky pro získání času
  • Nenabourejte

Herní video

Reklama
Apple Store LogoGoogle Play Logo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama