Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Diep.io

Hodnocení:
8,4
(147 824 hlasů)
Vývojář:
Matheus Valadares
Uvolněno:
duben 2016
Technologie:
HTML5
Platformy:
Browser (desktop, mobile, tablet), App Store(iOS, Android)
Klasifikace:
Stránky Wiki:

Diep.io je survival .io hra, ve které ovládáte kruh vyzbrojený dělem. Cíl je jednoduchý - pohybovat se po mapě a ničit ostatní hráče a zároveň vylepšovat a zdokonalovat svůj vlastní kruh.

Jak hrát

Střílejte, abyste získali vyšší úroveň

Diep je jednoduchá .io hra odehrávající se v rozlehlé aréně. Začínáte jako jeden základní tank 1. úrovně. Vydejte se po mapě a střílejte různé bloky, abyste se dostali na vyšší úroveň. Nejlepší je to dělat nějakou dobu, než se pokusíte utkat s dalšími protivníky, protože za každé zvýšení úrovně získáte bod vylepšení, který můžete utratit za jednu z 8 oblastí pro vylepšení.

Vylepšete svůj kruh

K dispozici je 8 různých statistik, které si můžete vylepšit. Jsou to regenerace zdraví, maximální zdraví, poškození těla, rychlost střelby, průbojnost střel, poškození střelou, nabíjení a rychlost pohybu. Svůj výběr pečlivě zvažte, protože máte jen omezený počet bodů dovedností a ty se s přibývajícími úrovněmi získávají hůře.

Hráč se může chtít zaměřit na poškození kulkou a rychlost, aby získal větší palebnou sílu. Případně se hráč může soustředit na zdraví a regeneraci, aby si zlepšil schopnost přežití. Hráči získávají více dovednostních bodů, když způsobují poškození a zvyšují úroveň.

Vyzkoušejte různé herní režimy

K dispozici je také nepřeberné množství herních režimů. Hlavním režimem je free-for-all all - každý hráč sám za sebe. Mezi další herní režimy však patří tag, bludiště, 2 týmy, 4 týmy a dominance. Vyzkoušejte si různé herní režimy a zjistěte, který z nich vyhovuje vašemu hernímu stylu.

Nezapomeňte si také vybrat barvu kruhu a vhodnou značku hráče!

Další podobné hry

Tato hra je k dispozici ve webovém prohlížeči a také prostřednictvím obchodu s aplikacemi. Podívejte se na Agar.io, kde najdete další legendární IO hru, nebo si prohlédněte další špičkové tituly, jako jsou Cubes 2048 a Mini Royale: Vyzkoušejte si například: Nations.

Vývojář:

Diep.io byl vytvořen Matheusem Valadaresem,.

Vydání

Duben 2016

Platformy

Diep.io je k dispozici jako hra pro webový prohlížeč (pomocí HTML5), jako aplikace pro Android a jako aplikace pro iOS.

Ovládání

Počítač

  • WASD nebo klávesy se šipkami = pohyb tanku
  • Pohyb myši = míření zbraní
  • Levé tlačítko myši = výstřel

Mobil

  • Používejte virtuální ovladače k pohybu, míření a střelbě
  • Klepáním na tlačítka upgradujte tank a procházejte hru

Herní video

Reklama
Apple Store LogoGoogle Play Logo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama