Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Diep.io

Hodnocení:
8,4
(167 417 hlasů)
Vývojář:
Matheus Valadares
Uvolněno:
duben 2016
Technologie:
HTML5
Platformy:
Browser (desktop, mobile, tablet), App Store(iOS, Android)
Klasifikace:
Stránky Wiki:

Diep.io je hra typu survival .io, ve které ovládáte kruh vyzbrojený kanónem. Cíl je jednoduchý - pohybujte se po mapě a ničte ostatní hráče, zatímco zdokonalujete a vylepšujete svůj vlastní kruh.

Jak hrát

Střílejte pro vyšší level

Diep je jednoduchá .io hra umístěná ve rozlehlé aréně. Začínáte jako základní tank na úrovni 1. Projeďte mapu a střílejte různé bloky, abyste získali vyšší level. Než se pokusíte potýkat s ostatními soupeři, je nejlepší tuto činnost provádět nějakou dobu, protože každý level vám přináší bod na vylepšení jedné ze 7 oblastí.

Vylepšete svůj Diep kruh

Máte možnost vylepšit 8 různých statistik. Tyto jsou: regenerace zdraví, maximální zdraví, poškození těla, rychlost střely, průbojnost střely, poškození střely, znovunačtení a rychlost pohybu. Zvažte své volby pečlivě, protože máte omezený počet skill bodů a jak postupujete na vyšší levely, získávání bodů je obtížnější.

Někteří hráči mohou chtít zaměřit svou pozornost na sílu střelby a rychlost, aby měli více palby. Naopak, jiní se mohou soustředit na zdraví a regeneraci pro zlepšení přežití. Hráči získávají více skill bodů, když při boji poškozují a posouvají se na vyšší levely.

Vyzkoušejte různé herní módy

Je také dostupné mnoho různých herních režimů. Hlavním módem je free-for-all - každý proti každému. Další módy zahrnují tag, bludiště, 2 týmy, 4 týmy a dominanci. Vyzkoušejte různé herní módy a zjistěte, který se vám nejvíce hodí.

Nezapomeňte si také vybrat barvu svého kruhu a vhodnou přezdívku!

Více her jako tato

Tato hra je dostupná na webovém prohlížeči a také v obchodě s aplikacemi. Podívejte se na Agar.io, kde najdete další legendární IO hru, nebo zkuste i další špičkové tituly, jako jsou Cubes 2048 a Mini Royale: Nations.

Vývojář

Diep.io vytvořil Matheus Valadares.

Vydání

Duben 2016

Platformy

Diep.io je dostupná jako webová hra (pomocí HTML5), jako aplikace pro Android a také pro iOS.

Ovládání

Počítač

  • WASD nebo klávesy se šipkami = pohyb tanku
  • Pohyb myši = míření zbraní
  • Levé tlačítko myši = výstřel

Mobil

  • Používejte virtuální ovladače k pohybu, míření a střelbě
  • Klepáním na tlačítka upgradujte tank a procházejte hru

Herní video

Reklama
Apple Store LogoGoogle Play Logo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama