Logo CrazyGames.cz

3D hry

Tyto 3D hry mají skvělou grafiku a funkce, které máte rádi na závodění, střelbě, dobrodružství a dalších. Bavte se hraním desítek 3D her.

Populární značky

Jak můžete vidět, naše 3D hry pokrývají širokou škálu žánrů – můžete hrát doslova cokoliv, na co si vzpomenete! Pokud máte rádi plynulou grafiku a realistickou hratelnost, naše 3D hry vás určitě potěší. Níže uvedené hry jsou některé z našich nejoblíbenějších 3D her.

3D auta

Pokud je závodění vaší silnou stránkou, užijete si hru Madalin Stunt Cars 2 – tato 3D závodní hra vám umožní řídit řadu krásných super aut přes velké a detailní panoráma města. Pokud chcete místo toho epické driftování, podívejte se na Drift Hunters.

Další parádní 3D hra s auty vás posadí do nejrychlejších monopostů Super Star Car.

3D běh

Nebaví vás závodit? Proč místo toho nezkusit Crazy Roll 3D? Tato náročná logická hra vám umožní ovládat 3D míč v neonovém bludišti – musíte míč udržet v pohybu a vyhýbat se různým překážkám.

Další populární 3D běžící hra je Parkour: Go. Můžete běhat, skákat a klouzat přes překážkovou dráhu pomocí elitních parkourových dovedností!

3D střílečky

Pokud ani jedna z předchozích her není váš styl, vždy můžete rozpoutat nějakou destrukci ve hře Advanced Pixel Apocalypse 3! Tato 3D střílečka z pohledu první osoby je fantastická hra pro více hráčů s velkým množstvím zbraní a úrovní, na kterých můžete bojovat.

Naše další top 3D střílečky zahrnují:

Proč se nepodívat na naše další 3D hry a ponořit se do množství realistických prostředí a digitálně vytvořených světů?


FAQ

Jaké jsou nejoblíbenější 3D hry?

 1. BuildNow GG
 2. Crazy Roll 3D
 3. Smash Karts
 4. Bullet Force
 5. Drift Hunters
 6. Crazy Flips 3D
 7. Shell Shockers
 8. Highway Racer
 9. Madalin Cars Multiplayer
 10. One Line

Jaké jsou nejlepší 3D hry pro mobilní telefony a tablety?

 1. Soccer Skills - Euro Cup
 2. One Line
 3. Sweet Shop 3D
 4. Highway Racer
 5. Trap Craft

Nejpodceňovanější 3D hry hry

 1. Tanuki Sunset
 2. Mahjongg Solitaire
 3. Tanx
 4. 1v1.LOL
 5. Krunker
 6. Mahjong 3D
 7. Evo-F 3
 8. Extreme Car Driving Simulator
 9. Crowd City (Crowded City .io)

Co jsou 3D hry?

3D hry se zaměřují na trojrozměrnou grafiku a hratelnost. Díky tomu jsou nejsložitější z hlediska hloubky a grafické síly. Mohou pokrýt prakticky jakýkoli žánr, zejména závodní a střílečky z pohledu první osoby. Ze všech online her se 3D hry nejvíce blíží velkým titulům, které se běžně vyskytují na Playstation, Xbox nebo PC.


Shromáždili jsme 1182 nejlepších bezplatných online 3d hry. Mezi tyto hry patří hry v prohlížeči pro počítač i mobilní zařízení a také aplikace pro telefony a tablety s Androidem a iOS. Zahrnují nové 3d hry jako a nejlepší 3d hry jako BuildNow GG, Crazy Roll 3D, a Smash Karts.
Ukázat více