Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Hry driftování

Řežte zatáčky jako král s těmito návykovými driftovacími hrami! Tento seznam driftovacích her můžete seřadit podle nejlepších, nových a nejhranějších, abyste našli ty nejlepší a nejnovější driftovací hry online.

Umění driftování

Driftování je umění i sport. Umění driftování bylo zpopularizováno v Japonsku již v 70. letech 20. století a poté se dostalo do povědomí veřejnosti v roce 1995 díky manga sérii Initital D.

Driftování je také soutěžní sport, a pokud jste hráč, není lepší způsob, jak předvést své schopnosti, než ve hře, která měří délku každého driftu. Takto můžete snadno poměřit své dovednosti s přáteli v online driftovacích hrách a místnostech.

Nejlepší online hry s driftováním

Drift Hunters je populární závodní hra, ve které můžete projíždět zatáčky na několika tratích, sbírat driftovací body a nakupovat nová auta. Je to nejlepší driftovací hra v prohlížeči.

Podceňovanou alternativou k Drift Hunters je Burnout Drift, další 3D titul, ve kterém se budete prohánět po zatáčkách a sbírat body a získávat nová vozidla.

Mnoho her této kategorie obsahuje závodní hry a také hry, kde se vyhýbáte provozu okolo vás. RealDrive je úžasná závodní hra s vynikající grafikou, realistickými modely aut a režimem driftování s různými driftovacími výzvami.

Chcete-li si zahrát nenáročnou hru v arkádovém stylu, podívejte se na hru Drift Boss. V této hře musíte driftovat v těsných zatáčkách, aniž byste spadli z plošiny.

Pokud si chcete zahrát další hry s driftováním, můžete se podívat na Drifted.com.


FAQ

Jaké jsou nejoblíbenější Hry driftování?

 1. Racing Limits
 2. Night City Racing
 3. Drift Arena
 4. Rally Racer Dirt
 5. Drift Boss
 6. Derby Crash 3
 7. CarBall.io
 8. Drift Hunters
 9. Drift Escape
 10. Gearshift One

Jaké jsou nejlepší Hry driftování pro mobilní telefony a tablety?

 1. Drift Boss
 2. CarBall.io
 3. Drift Escape
 4. Zombie Drive Survivor
 5. Battle Arena Race to Win

Nejpodceňovanější Hry driftování hry

 1. Drift Boss
 2. Drift Hunters

Co jsou Hry driftování?

Driftovací hry jsou žánrem řidičské hry, která se zaměřuje na umění driftování. Driftování zahrnuje použití kombinace zrychlení a brzdění, abyste elegantně klouzali zatáčkou ve vašem vozidle.


Zahrajte si nejlepší online Hry driftování zdarma na CrazyGames, není nutné žádné stahování ani instalace. 🎮 Hrajte Racing Limits a mnoho dalších právě teď!
Ukázat více