Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Text Twist

Hodnocení:
7,9
(11 404 hlasů)
Uvolněno:
únor 2017
Technologie:
HTML5
Platforma:
Browser (desktop, mobile, tablet)
Klasifikace:

Text Twist je zábavná slovní hra vyvinutá společností GameHouse. Vytvořte co nejvíce slov pomocí uvedených písmen, než vám vyprší čas. Každé platné slovo přispívá k vašemu celkovému skóre.

Jak hrát

Text Twist nabízí kombinaci snadno a obtížně dostupných slov. Slova musí mít alespoň 3 písmena. V každém kole máte celkem 2 minuty na to, abyste našli co nejvíce slov, než vyprší časovač. Abyste se kvalifikovali do dalšího kola, musíte najít nejdelší slovo, které používá všechna požadovaná písmena.

Text Twist prověří vaši gramotnost. Slova se během postupu hrou stávají záludnějšími a nejasnějšími, takže pokud chcete dojít daleko, budete muset být dostatečně kompetentní v angličtině.

Abychom pomohli, hra má funkci „zkroucení“, která zamíchá písmena. To je užitečné, když se zaseknete a potřebujete novou perspektivu.

Více podobných her

Pokud hledáte různé slovní výzvy, podívejte se na naše bezplatné slovní hry. Máme v nabídce výběr záludných her a jednodušších titulů pro mladší hráče. Mezi nejhranější tituly patří Word Wipe, Draw and Guess nebo Crossword Connect.

Vlastnosti

  • Použijte své kreativní jazykové znalosti k nalezení různých slov
  • Zábavná hra, která prověří vaši anglickou gramotnost
  • Časovaná kola dodávají vzrušení a tlak na rychlé rozhodování
  • Rostoucí obtížnost dělá ze hry skutečnou výzvu

Vývojář

Tuto hru vyvinulo studio GameHouse.

Platforma

Webový prohlížeč (stolní a mobilní)

Pokyny ke hře

Začnete skupinou kruhů, z nichž každý je označen písmenem. Kliknutím na písmeno jej umístíte do pole výše. Až budete připraveni jej odeslat, klikněte na Enter. Slovo se zobrazí v mřížce v horní části obrazovky. Existuje také tajné „bingo slovo“, které vám přináší bonusové body, pokud jej objevíte.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama