Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Text Twist

Hodnocení:
8,0
(12 181 hlasů)
Uvolněno:
únor 2017
Technologie:
HTML5
Platforma:
Browser (desktop, mobile, tablet)
Klasifikace:

Text Twist je jednoduchá hra vyvinutá společností GameHouse, kde máte za úkol rozluštit co nejvíce slov ze zadaných písmen předtím, než vám vyprší čas. Každé správné slovo přispívá k vašemu celkovému skóre.

Jak hrát Text Twist

Text Twist obsahuje mix snadno a obtížně nalezitelných slov. Slova musí mít minimálně 3 písmena. V každém kole máte 2 minuty na to najít co nejvíce slov, než čas vyprší. Abyste postoupili do dalšího kola, musíte najít nejdelší slovo využívající všechna písmena.

Text Twist zkouší vaše jazykové schopnosti. Slova se stávají složitější a nejasnější s postupem, takže budete muset být v angličtině dost zdatní, abyste uspěli.

Hra obsahuje "twist" funkci, která zamíchá písmena pro vaši pomoc. Tato funkce je užitečná, když uvíznete a potřebujete nový pohled.

Funkce

  • Využijte své tvůrčí jazykové schopnosti k nalezení různých slov
  • Zábavné herní prostředí zkouší vaši anglickou gramotnost
  • Časový limit vytváří napětí a přináší tlak
  • S narůstající obtížností se hra stává opravdovou výzvou

Vývojář

Tuto hru vytvořila společnost GameHouse.

Platforma

Webový prohlížeč (desktop i mobil)

Další hry podobné této

Pokud hledáte další příležitostné hry jako Text Twist, zkuste naši kategorii příležitostných her s mnoha dalšími zdarma dostupnými hrami. Naleznete zde kombinaci náročných her i jednodušších titulů vhodných pro mladší hráče. Mezi nejoblíbenější patří hry jako Word Wipe, Word Scramble a Google Feud.

Pokyny ke hře

Začnete skupinou kruhů, z nichž každý je označen písmenem. Kliknutím na písmeno jej umístíte do pole výše. Až budete připraveni jej odeslat, klikněte na Enter. Slovo se zobrazí v mřížce v horní části obrazovky. Existuje také tajné „bingo slovo“, které vám přináší bonusové body, pokud jej objevíte.

Herní video

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama