Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Henry Stickmin hry

Připojte se k Henrymu Stickminovi na dobrodružství, které si zvolíte sami, s několika různými konci v závislosti na vašich volbách.

Hrát Henry Stickmin hry online

Série Henry Stickmin byla jednou z nejoblíbenějších sérií flashových her na Newgrounds.

Můžete hrát původní Henry Stickmin hry zdarma ve vašem webovém prohlížeči u nás na CrazyGames. Hry Henry Stickmin zdarma jsou zpřístupněny prostřednictvím pečlivě umístěných reklam, které by neměly narušovat herní zážitek.

Henry Stickmin: Postava

Henry Stickmin je tyčová postava a je také hlavním hrdinou sbírky her Henry Stickmin. Začíná jako drobný zlodějíček, ale dál už je jen na vás, jakou cestou se vydá.

Zábavné na těchto hrách je možnost zvolit si Henryho cestu. Podle toho, co si vyberete, se můžete stát úspěšným vládním agentem, majitelem vesmírného letoviska, lovcem odměn, zločincem a dokonce i kyborgem. Čeká na vás řada komických zvratů, odboček a výstředních životních cest - na cestě však můžete také mnohokrát selhat, takže buďte ve střehu.

Henry Stickmin: Sbírka

Můžete hrát tyto Henry Stickmin hry zdarma, žádné stahování:


FAQ

Jaké jsou nejoblíbenější Henry Stickmin hry?

 1. Infiltrating the Airship
 2. Fleeing the Complex
 3. Stealing the Diamond
 4. Escaping the Prison
 5. Breaking the Bank
 6. Completing the Mission
 7. Crossing the Pit

Jaké jsou nejlepší Henry Stickmin hry pro mobilní telefony a tablety?

 1. Escaping the Prison
 2. Breaking the Bank
 3. Fleeing the Complex
 4. Crossing the Pit
 5. Infiltrating the Airship

Co jsou Henry Stickmin hry?

Hry Henry Stickmin jsou sbírkou webových her vytvořených ve Flashi, které byly původně vydány na Newgrounds. Tuto legendární sbírku her nyní můžete hrát na webu zdarma bez nutnosti mít nainstalovaný Flash.


Zahrajte si nejlepší online Henry Stickmin hry zdarma na CrazyGames, není nutné žádné stahování ani instalace. 🎮 Hrajte Infiltrating the Airship a mnoho dalších právě teď!
Ukázat více