Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Bojové hry

Vyberte si svého oblíbeného bojovníka v jedné z našich bezplatných online bojových her! Ať už dáváte přednost bitkám, soubojům s mečem nebo přestřelkám, existuje spousta vzrušujících titulů, ze kterých si můžete vybrat. Seřaďte podle nejhranějších a nejnovějších pomocí filtrů.

Ruční boj

Když se řekne bojová hra, mnoho lidí si představí boj zblízka. Tyto bojové hry často zahrnují boj 1 na 1 mezi dvěma zkušenými bojovníky. Street Fighter 2 je známou klasikou tohoto žánru.

Pokud se vám líbí tyto zápasy ve stylu 1 na 1, Fight Arena online je skvělá online hra, ve které si můžete vyzkoušet své dovednosti v pěstním souboji s ostatními. Stickman Fighting 3D je další skvělá bojovka v klasickém stylu.

Do této kategorie spadají i hry typu Beat Em' Up, kde se objevují známé klasiky jako např. Super Smash Flash. Pokud chcete hrát podobnou hru jako klasickou hru Streets of Rage, podívejte se na Cyber Rage Retribution pro kyberpunkovou variaci na žánr Beat Em' Up. Můžete také bojovat s nekonečnými vlnami protivníků v Spider Hero Street Fight!

Další bojové hry

Projděte si celou sbírku bojových her, kde najdete další typy bojových her, od zápasů až po střílečky.

Nejprodávanější herní série jako Street Fighter, Tekken a Mortal Kombat utvářely prostředí bojových her a přispěly k vytvoření kreativních subžánrů.

Existují zábavné bojové hry jako Kuja, kde se musíte ohánět pěstmi opilého chlápka v klubu. Díky ragdoll fyzice je hra nekonečně zábavná. Zaujměte svůj oblíbený bojový postoj a najděte si bojovou hru, která vám vyhovuje!


FAQ

Jaké jsou nejoblíbenější Bojové hry?

 1. Gym Heros: Fighting Game
 2. Punchers
 3. Human Mech
 4. Wrestle Bros
 5. Drunken Boxing
 6. Striker Dummies
 7. Puppet Fighter 2 Player
 8. Funny Blade & Magic
 9. Clash of Skulls
 10. Stickman Fighting 3D

Jaké jsou nejlepší Bojové hry pro mobilní telefony a tablety?

 1. Relic Guardians: Arcade
 2. Mr. Dude: King of the Hill
 3. Balloon Clash
 4. Sneak In 3D
 5. BrutalMania.io (Brutal Mania)

Co jsou Bojové hry?

Bojové hry zahrnují bitvy na blízko mezi postavami. Některé z těchto bitev zahrnují použití zbraní, bojových umění a pouličních bojových technik. Mnoho bojových her je multiplayerových, takže můžete hrát se svými přáteli offline nebo online!


Zahrajte si nejlepší online Bojové hry zdarma na CrazyGames, není nutné žádné stahování ani instalace. 🎮 Hrajte Gym Heros: Fighting Game a mnoho dalších právě teď!
Ukázat více