Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Plošinové hry

Skákejte, střílejte a probojujte se k vítězství v našich plošinovkách.

Vydejte se do ultimátní překážkové dráhy ve hře Vex 6! Vyzkoušejte si, jestli máte dost schopností na to, abyste prošli úrovní po úrovni plnou obrovských jam, smrtících bodců a masivních pádů. Je to ultimátní zkouška rychlého myšlení a dovedností s klávesnicí! Opět se vžijte do role vycvičeného supervojáka, který používá nejrůznější parádní zbraně, meče a dokonce i jetpacky, aby si poradil s šílenými nepřáteli, jako jsou mimozemšťané, zombie a roboti v Raze. Dokážete se svým týmem zůstat naživu dostatečně dlouho, abyste pomohli Zemi zotavit se z mimozemské invaze? Existuje jen jeden způsob, jak to zjistit!

Chcete ochutnat něco akčnějšího? Pak se podívejte na My Friend Pedro. Vydejte se do ulic pod vedením... mluvícího banánu? Ano, mluvícího banánu jménem Pedro, který vás naučí, jak se dostat přes překážky a zastřelit nepřátele ve skvěle vypadající plošinovce!

Chcete něco náročnějšího? Určitě vyzkoušejte Getting Over It, fanouškovskou hru založenou na velmi populárním seriálu Getting Over It with Bennett Foddy. Vyšplhejte na horu s využitím fyziky ve svůj prospěch a zjistěte, jak daleko můžete dojít, než přijdete o rozum!

Ať už je váš vkus jakýkoli, naše plošinové hry vás uspokojí. Oprašte tedy svou zbraň, zahřejte končetiny a připravte se na 2D boj svého života!


FAQ

Jaké jsou nejoblíbenější Plošinové hry?

 1. Helix Jump
 2. Ninja Parkour Multiplayer
 3. Square Bird
 4. Tag 2 3 4 Players
 5. Drift Boss
 6. SquadBlast
 7. EvoWorld.io (FlyOrDie.io)
 8. Crazy Roll 3D
 9. Goober Royale
 10. Glitch

Jaké jsou nejlepší Plošinové hry pro mobilní telefony a tablety?

 1. EvoWorld.io (FlyOrDie.io)
 2. Ninja Parkour Multiplayer
 3. Goober Dash
 4. Square Bird
 5. Stickman Epic

Nejpodceňovanější Plošinové hry hry

 1. Drift Boss
 2. Getting Over It
 3. LOLBeans io
 4. Happy Wheels

Co jsou Plošinové hry?

Platformové hry jsou 2D plošinové hry, ve kterých hráč vede postavu různými úrovněmi. Spousta z nich zahrnuje boj s nepřáteli a lezení nebo skákání přes překážky, podobně jako klasika jako je Mario nebo Mega Man.


Zahrajte si nejlepší online Plošinové hry zdarma na CrazyGames, není nutné žádné stahování ani instalace. 🎮 Hrajte Helix Jump a mnoho dalších právě teď!
Ukázat více