Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Odstřelovač hry

Předveďte své střelecké schopnosti s naší nabídkou ostřelovačských her. Jak dobře zvládnete tuto silnou zbraň dlouhého dosahu?

Zabijácké odstřelovačské hry

Mnoho odstřelovačských her vás staví do kůže profesionálního nájemného vraha, jehož úkolem je identifikovat a zavraždit vysoce postavené postavy. Mezi oblíbené hry v této kategorii patří Sniper Assassin a Sniper Attack 3D. V těchto hrách dostanete popis cíle a musíte je diskrétně zlikvidovat.

Online sniperské hry

Pokud jste sebevědomý střelec, můžete své dovednosti zaměřit na online arénu. Hraní online odstřelovačských her je skvělý způsob, jak si vyzkoušet své zaměřovací schopnosti proti ostatním hráčům. Jak možná víte, je to mnohem náročnější než hrát proti neživým robotům!

Skočte do krvavé noční můry Winter Clash 3D. V tomto online bojišti může být jen jeden Santa Claus ovládající pušku-vy. Tato hra je součástí Sniper Clash série stříleček. V této sekci je široká škála online ostřelovačských her z pohledu první a třetí osoby.

Stickman sniperské hry

Pokud chcete místo lidí střílet stickmany, můžete se vždy podívat na naše hry jako stickman sniperský titul Tactical Assassin 3. Tato hra se vrací k tématu nájemného vraha, kde jste placeni za tajné provádění atentátů a vyhýbání se odhalení.


FAQ

Jaké jsou nejoblíbenější Odstřelovač hry?

 1. Kirka.io
 2. Time Shooter 3: SWAT
 3. Grandfather Road Chase: Shooter
 4. Sniper Shot: Bullet Time
 5. Winter Clash 3D
 6. Assault Bots
 7. Rooftop Snipers
 8. Ninja Clash Heroes
 9. Sniper Mission
 10. Block Contra: Clutch Strike

Jaké jsou nejlepší Odstřelovač hry pro mobilní telefony a tablety?

 1. Kirka.io
 2. Sniper Mission
 3. Grandfather Road Chase: Shooter
 4. Block Contra: Clutch Strike
 5. Time Shooter 3: SWAT

Co jsou Odstřelovač hry?

Sniper hry jsou střílečky s důrazem na cíl a přesné zaměření. Většina sniper her je 3D a zahrnuje cíle dlouhého dosahu, které vyžadují silný smysl pro přesnost. Vyberte si svou odstřelovací pušku a zaměřte se dolů. Zlikvidujte svůj cíl čistou střelou.


Zahrajte si nejlepší online Odstřelovač hry zdarma na CrazyGames, není nutné žádné stahování ani instalace. 🎮 Hrajte Kirka.io a mnoho dalších právě teď!
Ukázat více