Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Vex 3

Hodnocení:
9,1
(175 656 hlasů)
Uvolněno:
srpen 2014
Technologie:
HTML5
Platforma:
Browser (desktop, mobile, tablet)
Klasifikace:

Vex 3 je třetí platformovou hrou ze série Vex. Tato hra je plná zvratů a labyrintů plných smrtících zařízení a pastí, ve kterých se můžete pohybovat, na každé úrovni. Vyhněte se otáčejícím se čepelím, hrotům a pastím, abyste se dostali do další části!

Jak hrát Vex 3

Abyste si mohli hru Vex 3 hrát a postoupit, musíte dosáhnout konce každé úrovně. To znamená vyhnout se smrtícím pastem a zařízením roztroušeným po každé úrovni. Když se stanete obětí jednoho z těchto smrtelných podvodů, budete posláni zpět na nejbližší kontrolní bod. Odtud musíte zjistit, jak překonat překážku, která vám způsobuje potíže.

Vex 3 úrovně

Existuje 10 běžných úrovní, které je třeba vyřešit. Jak si dokážete představit, bude to složitější. Labyrint se stává složitějším a pasti náročnějším. Pokud jste odhodlaný hráč, máte k dispozici také 9 výzev. Získáte tak zaslouženou „Hardcore“ trofej.

Trofeje

Pokud vám nestačí dostat se z úrovně naživu, existuje více výzev, díky nimž se budete cítit úspěšní. Můžete získat skvělé trofeje za dokonalé dokončení úrovně, aniž byste umírali nebo alespoň příliš často umírali. Pak jsou tu Hardcore úspěchy. Mezi tyto úspěchy patří skryté hvězdy rozdělené kolem každé úrovně a dalších 9 výzev.

Série Vex

Vex je jednou z nejpopulárnějších stickmanských logických her. Mechanika série Vex připomíná notoricky obtížnou herní sérii N, která vznikla v roce 2004.

Originální Plošinovka byla Flash hra vydaná v roce 2013. Vex 4 je nejnovějším přírůstkem do herní série Vex, přičemž vydání Vex 5 se očekává v budoucnu.

Stickman hry

Existuje více stickmanových her, z nichž mnohé obsahují prvky přežití a logické hry, jako je Vex 3.

Swingin '2 - překonávejte smrtící překážky při švihu vzduchem.

Stick Running - běhejte donekonečna jako stickman a vyhýbejte se překážkám.

Vlastnosti

  • Náročná, ale návyková hra
  • Řada hádanek k objevování
  • Bonusové úrovně a úspěchy za váš pokrok
  • 10 standardních úrovní a 9 dalších výzev

Vývojář

Vex 3 je hra od Amazing Adam, stejně jako její předchůdci Vex a Vex 2 a jeho úžasné pokračování, Vex 4.

Datum vydání

Srpen 2014

Často kladené dotazy

Kde mohu hrát Vex 3 bez Flash přehrávače?

Vex 3 v HTML5 můžete hrát na CrazyGames.

Je Vex 3 obtížný?

Vex 3 je náročná hra, která prověří vaše schopnosti řešit problémy, stejně jako váš úsudek a reflexy.

Kde mohu hrát nejnovější hru Vex?

Nejnovější Vex si můžete zahrát na CrazyGames. Nejnovější Vex hrou v CrazyGames je Vex 4, přičemž Vex 5 se očekává v budoucnosti.

Kdy byl Vex 3 vydán?

Vex 3 byl vydán v srpnu 2014.

Pokyny

K pohybu použijte klávesy se šipkami nebo WASD. Skákejte ze strany na stranu, abyste vylezli po zdech. Hrajte nové úkony tak, že se postavíte na jejich akční blok a stisknete klávesu se šipkou dolů. Fialové bloky jsou slabé, takže pokud na ně šlápnete, spadnou. Oranžové bloky jsou super skákací a jsou skvělé, pokud chcete vyskočit vysoko do vzduchu! Hra obsahuje mnoho checkpointů, takže vždy, když zemřete, můžete začít od toho posledního.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama