Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Bitevní hry

Bojové hry - bojujte na stovkách bojišť proti monstrům, tankům a dalším!

Dějiny války

V historii se odehrávaly velkolepé bitvy. Střetávaly se národy, bojovaly proti sobě znepřátelené kmeny. Tyto bitvy utvářely náš svět a dějiny. Ve starověku používali velitelé katapulty, kuše a beranidla. Dnes velitelé používají řízené střely, kulomety a obrněné tanky. Bitevní hry jsou nesmírně populárním žánrem online her. Jak vidíte z titulů, které jsme pro vás vybrali, tento žánr zahrnuje širokou škálu typů her. Můžete ovládat obrovské středověké armády, bojovat proti hordám zombíků nebo se dokonce vznést do oblak při leteckých bitvách.

Bojujte v epických bitvách online

Pokud chcete bojovat v epických bitvách ve webovém prohlížeči, jste na správné stránce. Mezi naše nejlepší bojové hry v současnosti patří:

Všechny tyto hry obsahují zábavnou a jednoduchou bojovou mechaniku, která zahrnuje budování a zlepšování bojových dovedností v průběhu úrovní.

Tyto tři tituly patří k našim nejzajímavějším a nejpoutavějším bojovým hrám v prohlížeči. Dynamons World umožňuje chytat různé příšery a cvičit je k boji. Prozkoumejte tento krásný svět a chytejte divoké dynamony, které potkáte. Tento příběh je zajímavý a bojové mechanismy jsou zábavné. V Pixel Warfare 5 na druhou stranu můžete bojovat s ostatními hráči online na řadě zábavných map. Nepřátele můžete ničit sekerami, pistolemi, kulomety nebo dokonce jen pěstmi! Grafika této hry připomíná Minecraft a mapy jsou obrovské.

Konečně tu máme epickou RTS Goodgame Empire. V této bitevní hře se ocitnete ve středověku v roli pána města. Musíte budovat zdroje a používat je k výzkumu technologií a budování nových staveb. Kromě toho můžete také budovat obranu a vojska, se kterými budete bojovat. Snažte se dobýt zemi a uzavírejte spojenectví s ostatními hráči.

Jak vidíte, hry s bitvami představují obrovské množství zábavy. Ať už vás baví jakýkoli typ bitev, máme pro vás hru podle vašeho gusta!


FAQ

Jaké jsou nejoblíbenější Bitevní hry?

 1. EvoWars.io
 2. Smash Karts
 3. Miniblox
 4. Ships 3D
 5. Gym Heros: Fighting Game
 6. Battle Arena
 7. Stickman Battle Fight Warriors
 8. StarBlast
 9. CarBall.io
 10. Doodle Arena

Jaké jsou nejlepší Bitevní hry pro mobilní telefony a tablety?

 1. EvoWars.io
 2. Doodle Arena
 3. Merge Army
 4. BattleDudes.io
 5. Dinosaurs Merge Master

Nejpodceňovanější Bitevní hry hry

 1. Smash Karts
 2. Diep.io
 3. Jacksmith
 4. Cuphead
 5. Krunker
 6. Zombs Royale (ZombsRoyale.io)

Co jsou Bitevní hry?

Vydejte se na bojiště a porazte své nepřátele. Bojové hry jsou o boji a porážce vašich protivníků. Možná postavíte obrovskou armádu? Možná budete bojovat s týmem vojáků? Možná budete bojovat s monstry ve fantasy světě?


Zahrajte si nejlepší online Bitevní hry zdarma na CrazyGames, není nutné žádné stahování ani instalace. 🎮 Hrajte EvoWars.io a mnoho dalších právě teď!
Ukázat více