Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Fleeing the Complex

Hodnocení:
9,5
(541 129 hlasů)
Uvolněno:
listopad 2015
Technologie:
Flash (emulated)
Platformy:
Browser (desktop, mobile, tablet), App Store(iOS)
Stránky Wiki:

Útěk z komplexu je úžasná úniková hra s postavičkami ve stylu tyčových figur. Jste uvězněni v malé cele a musíte uniknout nejen z ní, ale i z celého vězení! Pokud selžete, čeká vás smrt... Přísně střežené vězení hlídají silní vojáci ve stylu tyčových postaviček. Musíte rychle a moudře rozhodovat, abyste se dostali ven živí. Hodně štěstí!

Jak hrát Útěk z komplexu

Celá hra je založena na rychlém myšlení, strategii a rozhodování. Během hry získáte pomoc od prostředí a i od starých či nových přátel. Každé pokračování navazuje na předchozí hru (např. Útěk z vězení vznikl kvůli Henryho zločinným činům ve hře Loupež Banky). Ne každá vaše volba povede k špatnému konci, ale některé zvolené cesty vedou k „fiaskům“ ihned na začátku. V Loupeži Banky každá vaše volba skončí neúspěchem.

Takovéto situace pravděpodobně Henryho připravují na jeho další dobrodružství, kdy se bude snažit uniknout z vězení. Nedokážete předvídat, která volba je ta nejlepší, což znamená, že Útěk z komplexu je stejně nevyzpytatelný jako předešlé hry (kromě Loupeže Banky).

Vydán v roce 2015, Útěk z komplexu je 5. a zatím poslední díl série dobrodružství s Henrym Stickminem. Stejně jako v předchozích hrách (Loupež Banky, Útěk z vězení, Loupež Diamantu a Infiltrace vzdušné lodi), je vaším cílem vybrat si správné cesty, nástroje a pohyby, zatímco se snažíte dostat do různých míst nebo z nich uniknout - a tím způsobit potíže.

Další hry podobné této

Útěk z komplexu je jedinečný dobrodružným žánrem, který vyzkouší vaše logické schopnosti. Prozkoumejte hry, které vyžadují podobné schopnosti kritického myšlení, jako jsou například Geometry Dash Subzero, Šrouby a matice nebo Nemožný kvíz.

Datum vydání

Listopad 2015

Vývojář

Hru vytvořila společnost Puffballs United.

Platformy

  • Webový prohlížeč
  • iOS

Tato verze emuluje Flash, protože již není široce podporován.

Herní video

Reklama
Apple Store Logo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama