Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Fleeing the Complex

Hodnocení:
9,5
(532 662 hlasů)
Uvolněno:
listopad 2015
Technologie:
Flash (emulated)
Platformy:
Browser (desktop, mobile, tablet), App Store(iOS)

Jste uvězněni v malé vězeňské cele a musíte uniknout nejen z vaší cely, ale ze celého vězení! Pokud selžete, čeká vás smrt... Fleeing the Complex je úžasná úniková hra s panáčkem. Přísně střežené vězení je chráněno několika silnými tyčovými vojáky. Budete muset učinit dobrá a rychlá rozhodnutí, abyste zůstali naživu. Hodně štěstí!

Pozadí

Vydán v roce 2015, Fleeing the Complex je pátým a (zatím) posledním pokračováním v sérii dobrodružství Henryho Stickmina. Podobně jako předchozí hry (Rozbití banky, Útěk z vězení, Krádež diamantu a Infiltrace vzducholodi), je cílem vybrat správné cesty, nástroje a pohyby, kdy se snažíte proniknout do různých míst, uniknout z nich - nebo způsobit potíže.

Celá hra je založena na rychlém uvažování, strategii a rozhodování. Na cestě najdete pomoc od prostředí a dokonce i od starých nebo nových přátel. Každý díl navazuje na předchozí hru (např. Útěk z vězení se odehrává kvůli Henryho zločinným činům v Rozbití banky). Ne každé vaše rozhodnutí povede ke špatnému konci, ale některé vedou k okamžitým neúspěchům. V Rozbití banky je každé rozhodnutí neúspěšné. Pravděpodobně je to proto, že Henry se připravuje na své další dobrodružství, kdy se bude snažit uniknout z vězení. Skutečnost, že nelze předvídat, které rozhodnutí dává největší smysl, znamená, že Útěk z komplexu je stejně nepředvídatelný jako předchozí hry (s výjimkou Rozbití banky).

Datum vydání

Listopad 2015

Vývojář

Tuto hru vytvořila společnost Puffballs United.

Platformy

  • Webový prohlížeč
  • iOS

Tato verze emuluje Flash, protože již není široce podporován.

Reklama
Apple Store Logo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama