Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Night City Racing

Hodnocení:
8,3
(220 699 hlasů)
Vývojář:
RHM Interactive
Uvolněno:
leden 2023
Naposledy aktualizováno:
duben 2023
Technologie:
HTML5 (Unity WebGL)
Platformy:
Browser (desktop-only), App Store(Android)
Klasifikace:

Night City Racing je závodní hra s fantastickými závody, epickými kaskadérskými kousky a úžasnými super vozy. Zúčastněte se různých závodů a jedinečných výzev. Použijte peníze na nákup výrazných nových aut. Ukažte svým přátelům, kdo je nejlepší závodník ve dvouhráčovském režimu nebo zkusíte jezdit sami a odvezete si trofej domů.

Jak hrát

Závoděte proti konkurenci

Usedněte za volant a postavte se nejlepším sportovním vozům na světě. Jak postupujete, čeká na vás 16 závodních výzev, které se zvyšují v obtížnosti. Utkejte se s náročnými zatáčkami městských ulic nebo otevřenou krajinou na letišti v těchto napínavých závodech.

Splňte různé výzvy

Vydejte si trochu peněz splněním pěti zábavných výzev. Budete soutěžit s letadlem a závodit proti času na tratích plných překážek. Pokud uspějete, peníze se vám dostanou na účet.

Vyrazte na jízdu do volného módu

Zkuste kaskadérské kousky ve volném módu. Vydělejte nějaké peníze prováděním epických kaskadérských kousků a neomezujte se rychlostí v otevřené aréně plné ramp a dalších objektů vhodných pro kaskadéry.

Kupte si a vylepšujte svůj super vůz

Použijte všechny ty zlaté mince, které jste si jako riskující řidič vydělali, a rozšiřte si svou sbírku super aut. Vylaďte motor a brzdy. Přidejte flashy nová kola. Dopřejte si lakování ve dvou barvách. Night City Racing vám dává pocit, že jste za volantem.

Více her podobných této

CrazyGames nabízí široký výběr aut a závodních her, takže až dohrajete Night City Racing, podívejte se na ně! Jedna z populárních her je momentálně Mr. Racer. Další skvělou závodní hrou je Turbo Stars - Rival Racing.

Datum vydání

Leden 2023 (Android a WebGL)

Vývojář

Hru Night City Racing vyvinula společnost RHM Interactive.

Platformy

  • Webový prohlížeč
  • Android

Naposledy aktualizováno

06. 4. 2023

Herní video

Reklama
Google Play Logo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama