Závodní hry

Automobilové závodní hry

Automobilové závody jsou již desítky let oblíbenou herní záležitostí. Za tu dobu vývojáři s tímto žánrem experimentovali a inovovali ho tak, aby uspokojili náročné moderní publikum.

Hry jako Road Crash jsou dobrým příkladem. Road Crash je hra, která kombinuje hraní na volnoběh se závoděním a přináší návykovou zábavu.

Kaskadérské závodní hry jsou také zajímavou kombinací. Ve Fly Car Stunt budete závodit na nebezpečném terénu a směřovat k cílové čáře, aniž byste spadli do propasti pod vámi.

Dobré klasické závodní hry ale nepřekonáte. A těch je spousta. Některé sází na realističnost, jiné jsou arkádové závodní hry, které vám přinášejí vzrušení. Pokud hledáte rychlá auta a napínavé závody, podívejte se na např. Extreme Asphalt: Car Racing.

Motocyklové závodní hry

Závodní hry s motorkami sahají až do dob prvních herních strojů a retro hry jako např. Road Rash, originální klasická hra pro NES. V této jednoduché, ale divoce zábavné závodní hře musíte doslova porážet soupeřovy jezdce. Není to příliš sportovní, ale skvělá zábava i dnes!

Pokud vám více vyhovují závodní hry na motorce, je tu rozsáhlá sbírka her s motorkami, které si můžete zahrát.

Další závodní hry

Ne všechny závodní hry zahrnují řízení vozidel. Některé závodní hry se odehrávají mezi zvířaty nebo imaginárními bytostmi. Fall Beans, která odpovídá druhému popisu, je zábavná a bezplatná vyřazovací hra inspirovaná hrou Fall Guys.

Můžete také soutěžit na vodě s ostatními surfaři v soutěži Flipsurf.io, online závodní hře na vodě.

Můžete si zahrát mnoho dalších závodních her zdarma, takže si prohlédněte sbírku závodních her a najděte si tu, která se hodí do závodního žánru, který máte nejraději!

Co jsou Závodní hry?

Závodní hry zahrnují závodění jakéhokoli druhu vozidla nebo planetární bytosti proti jednomu nebo více konkurentům. Automobilové závodní hry jsou pravděpodobně nejoblíbenějším typem. Tyto závodní hry se mohou odehrávat na tratích, rušných silnicích a blátivých horách. Zde je řada her pro jednoho hráče a online závodních her, které si můžete zahrát zdarma.


Shromáždili jsme 137 nejlepších bezplatných online závodní hry. Mezi tyto hry patří hry v prohlížeči pro počítač i mobilní zařízení a také aplikace pro telefony a tablety s Androidem a iOS. Zahrnují nové závodní hry jako a nejlepší závodní hry jako Super Bike The Champion, Super Star Car, a DashCraft.io.
Ukázat více