Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Bowman

Hodnocení:
8,4
(7 908 hlasů)
Technologie:
Flash (emulated)
Platforma:
Browser (desktop, mobile, tablet)

Bowman je lukostřelecká hra, ve které si vzájemně střílíte se soupeřem. Vítězíte, když soupeře smrtelně zasáhnete. Může to vyžadovat několik šípů. Bowman lze hrát proti počítači nebo prostřednictvím lokálního multiplayeru.

Jak hrát Bowman

Chcete-li zasáhnout svého soupeře, musíte pečlivě zvažovat trajektorii svého šípu. Nastavte úhel střelby a sílu projektu, abyste našli optimální místo. Máte neomezené množství šípů, ale ujistěte se, že získáte své šípy předtím, než vás získají oni!

Nastavení

V základním režimu stačí dvě střely do srdce k vyřazení. V nastaveních můžete upravit úroveň životnosti, aby se hráči posílili nebo oslabili. K dispozici jsou také další nastavení, která hru ztíží (nebo zjednoduší).

Herní režimy

Bowman je určený pro jednoho a více hráčů. V jednohráčovském režimu hrajete proti počítačovému protivníkovi. Ve vícehráčském režimu můžete vést lukostřelecké bitvy s přítelem nebo střílet sami na sebe.

Pokud potřebujete doladit svou střelbu, přejděte do režimu cvičení a střílejte na terč, dokud nebudete připraveni.

Podobné hry

Lukostřelba je účinný způsob, jak eliminovat nepřátele na dálku. Ať už si chcete připomenout zlatý věk střelby šípů na vaše nepřátele nebo si jenom procvičit střelbu na terči, podívejte se na naše lukostřelecké hry pro více možností. Mezi nejoblíbenější lukostřelecké hry patří:

Datum vydání

Bowman začal získávat popularitu v roce 2004.

Platforma

Webový prohlížeč.

Reklama

Více her v této sérii

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama