Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

4th and Goal 2019

Hodnocení:
8,9
(18 723 hlasů)
Vývojář:
Tony Corbin
Uvolněno:
leden 2020
Technologie:
HTML5
Platforma:
Browser (desktop-only)

Staňte se profesionálním rozehrávačem ve hře 4th and Goal 2019. Vyberte si svůj tým a vyhrajte šampionát ve známém americkém fotbale 4th and Goal! Pokud máte rádi americký fotbal nebo sportovní hry obecně, budete si užívat hraní této náročné a přesné hry.

Toto není jednoduchá hra typu klikni a postřel - nabízí skutečné hry amerického fotbalu a taktické situace - můžete si vybrat různé útočné taktiky a hry pro vašeho rozehrávače. Vy řídíte situaci a můžete si vyzkoušet své dovednosti jako hráč i trenér!

Vyberte si hru a vydejte se pro touchdown

Během každého útočného pokusu si vyberete jinou formaci pro váš tým. Potom budete ovládat rozehrávače a buď se pokusíte doběhnout s míčem nebo hodit přesný pas jednomu z hráčů na hřišti. Musíte mít dobré časování a také si dávat pozor na obránce.

Při hraní této fotbalové hry si můžete vybrat ze tří různých délek zápasu a tří obtížnostních úrovní. Doporučujeme začít s obtížností pro nováčky, abyste si zvykli na ovládání. Je zde také užitečná sekce s tipy o fotbalových taktikách a ovládání hry:

  • 5:00 minut
  • 10:00 minut
  • 15:00 minut
  • Nováček
  • Veterán
  • All Pro
Jakmile zvládnete základy, můžete vyzkoušet delší délky zápasů a nakonec se postavit výzvě úrovně All Pro! Nepřehlížejte také možnost, že hráč, kterým ovládáte, může použít otočky a burst rychlosti, aby se vyhnul zákrokům obránců.

Útok je jen jednou polovinou hry - musíte být dobří také v obraně ve hře 4th and Goal 2019. Když soupeř drží míč, musíte správně nastavit obrannou pozici a chytře používat zákroky, abyste zabránili soupeři v dosažení touchdownu.

Zkuste si tedy dnes zahrát ročník 2019 této klasické americké fotbalové hry a zjistěte, zda máte potřebné schopnosti stát se elitním rozehrávačem. Hodně štěstí!

Datum vydání

Leden 2020

Vývojář

4th and Goal 2019 byl vyvinut společností Tony Corbin.

Platforma

Webový prohlížeč

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama