Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Swords and Sandals 2

Hodnocení:
8,8
(69 473 hlasů)
Technologie:
Flash (emulated)
Platforma:
Browser (desktop-only)
Klasifikace:
Stránky Wiki:

Swords and Sandals 2 is a turn-based gladiátorská hra s prvky RPG. Tento druhý díl představuje návrat této klasické gladiátorské bojové hry! Vytvořte si svého gladiátora, nakupte si bojové vybavení a bojujte v aréně o zlato nebo o svůj život.

Vytvořte si svého gladiátora

Po spuštění Swords and Sandals 2 budete vyzváni k vytvoření postavy. Zde můžete upravit vizuální vzhled svého gladiátora a přidat body dovedností do statistik, jako je síla a výdrž.

Začněte bojovat

Styl boje ve hře Swords and Sandals 2 je tahový. Budete mít několik tahů k výběru, z nichž některé ukazují šanci na úspěch. Po dokončení bitvy získáte zlato a postupujete na vyšší úroveň. Zvyšováním úrovně získáte více bodů dovedností, které můžete přidělit svému gladiátorovi.

Nakupujte nové vybavení

Získané zlato můžete použít k nákupu řady vylepšení pro vaši zbroj, zbraně a magii. Stačí se vydat do obchodu ve městě a vybrat si, co potřebujete.

Další hry podobné této

Můžete prohlédnout naše tahové hry a najít různé bojové a strategické hry s tahovou mechanikou. Také můžete prohlédnout naše Flash hry pro další klasické hry emulované pomocí Ruffle.

Funkce

  • Tahové bitvy
  • Průběžné vylepšování
  • Tvorba postavy
  • Zábavný vizuální styl

Vývojář

Hru vytvořila společnost eGames.

Platforma

Webový prohlížeč

Herní video

Reklama

Více her v této sérii

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama