Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Wrestle Bros

Hodnocení:
8,3
(104 635 hlasů)
Vývojář:
Blue Wizard Digital
Uvolněno:
červenec 2023
Technologie:
HTML5
Platforma:
Browser (desktop, mobile, tablet)
Klasifikace:

Wrestle Bros je bezplatná profesionální zápasnická hra dostupná na webu. Vyberte si z různých postav a propleskněte se k vítězství v šampionátech. Rozvejte se přívalem wrestlingových pohybů na své soupeře, od vzdušných úderů až po drtivé údery na tělo. Připravte se ovládnout ring a získat mistrovský titul, brácho!

Jak hrát

Vyberte si svůj bojový režim

Hru Wrestle Bros začněte tím, že si vyberete jeden z dostupných herních režimů. Můžete okamžitě hrát turnaj pro jednoho hráče, pozvat kamaráda na dvouhráčovou hru na stejném PC nebo se připojit k online wrestlingovému zápasu.

Vyberte si svého bráchu a přizpůsobte mu barvy

Hra začíná s čtyřmi dostupnými postavami Wrestle Bros: Bron Lester, Brogan Paw, Binky Flinch a Rocky Star. Každý Wrestle Bro má jedinečné statistiky, které mu poskytnou výhodu nebo nevýhodu na začátku zápasu. Můžete přizpůsobit barvy jeho oblečení a vytvořit tak vlastní charakteristický styl, který ostatních Bros potrápí!

Vstupte do ringu

Zářte ve zápasech v ringu proti různým bros. Můžete použít různé údery na tělo, jako je suplex, které rozpálí dav, nebo soupeře zbít a nakopat několika údery pěstí. Používejte předměty, jako jsou židle, abyste zcela zesměšnili soupeře, a šplhejte po provazech, abyste provedli mocné údery. Až dostanete soupeře do závratě, proveďte dvojitý skok a připíchněte ho na zem pro finální krok.

Získejte odměny

Po každém vyhraném zápase dostanete možnost odemknout něco nového. Jak budete postupovat, budete odemykat další a další zápasníky a pohyby. Pokračujte ve hře Wrestle Bros a odemkněte všechny bonusy a staňte se nejohroženějším brosem v aréně!

Další hry jako tato

Až dokončíte hraní Wrestle Bros, vyzkoušejte některou z dalších našich bojových her zdarma, je jich stovky. Jednou z populárních her, kterou byste měli vyzkoušet, je BrutalMania. Pokud si chcete zahrát další hry od Blue Wizard Digital, podívejte se na Basket Bros a Soccer Bros!

Datum vydání

Červen 2023

Vývojář

Wrestle Bros byla vyvinuta společností Blue Wizard Digital.

Platforma

Webový prohlížeč (počítač a mobil)

Ovládání

Režim pro jednoho hráče

  • AD nebo levé a pravé šipky = pohyb
  • W nebo šipka nahoru = skok
  • S nebo šipka dolů = blok
  • Mezerník, G nebo L = akce

Režim dvou hráčů

  • Hráč 1 používá WASD + G
  • Hráč 2 používá klávesy se šipkami + L

Herní video

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama