Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Hry americký fotbal

Začněte hrát na obrovském fotbalovém stadionu a staňte se profesionálním hráčem v našich úžasných fotbalových hrách zdarma! Pokud hledáte evropský fotbal, podívejte se na naše fotbalové hry.

Fotbal - nejoblíbenější sport Ameriky

Americký fotbal je poměrně složitý a nabízí řadu různých strategií, taktik a herních pozic. Většina lidí jistě slyšela o Superbowlu - jedná se o vrcholnou fotbalovou soutěž, kterou každoročně sledují miliony diváků. Mezi významné týmy amerického fotbalu patří Green Bay Packers nebo Dallas Cowboys.

Typy fotbalových her

3D hry na americký fotbal jsou známé již mnoho let. Obvykle nabízejí možnost ovládat tým fotbalistů a soutěžit v různých soutěžích. Mezi další typy her amerického fotbalu patří tréninkové simulace a simulátory řízení týmu. Náš výběr fotbalových her nabízí širokou škálu stylů, od realistických 3D titulů plných akce až po arkádový fotbal v kresleném stylu.

Nejlepší fotbalové hry online

Tři konkrétní tituly stojí za zmínku díky své popularitě jako úžasné fotbalové hry zdarma.

4th and a Goal je populární fotbalová hra, která se vyznačuje taktickou hratelností a využívá mnoho různých her a strategií amerického fotbalu.

Axis Football League umožňuje soutěžit v různých fotbalových zápasech a ligách. Tato hra má úžasné množství detailů a praví fanoušci amerického fotbalu ocení její komplexnost.

Return Man 2 má podobný koncept, ale nabízí vylepšenou grafiku a jiný styl ovládání.

Každý titul nabízí skvělý zážitek a umožňuje hrát fotbal zdarma ve webovém prohlížeči!


FAQ

Jaké jsou nejoblíbenější Hry americký fotbal?

 1. Soccer: Europe Quiz
 2. 4th and Goal 2019
 3. Return Man Football Physics
 4. Field Goal FRVR
 5. Football FRVR
 6. Return Man 2
 7. Return Man 2: Zombies
 8. Axis Football League

Jaké jsou nejlepší Hry americký fotbal pro mobilní telefony a tablety?

 1. Soccer: Europe Quiz
 2. Field Goal FRVR
 3. Football FRVR

Co jsou Hry americký fotbal?

Fotbalové hry vám umožní převzít kontrolu nad týmem profesionálních fotbalistů a soutěžit v různých soutěžích. Házejte dlouhé přihrávky, prorážejte obranu a snažte se skórovat touchdown!


Zahrajte si nejlepší online Hry americký fotbal zdarma na CrazyGames, není nutné žádné stahování ani instalace. 🎮 Hrajte Soccer: Europe Quiz a mnoho dalších právě teď!
Ukázat více