Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Return Man 2

Hodnocení:
9,1
(34 057 hlasů)
Uvolněno:
únor 2022
Technologie:
Flash (emulated)
Platforma:
Browser (desktop-only)

Return Man 2 - staňte se profesionálním běžcem! Vraťte se do akce amerických fotbalových her v této druhé části série Return Man. Tato fantastická sportovní hra přináší celou řadu skvělých výzev, úrovní a speciálních pohybů. Retro grafika a zábavná hratelnost fotbalu jsou skvělé.

Základní hratelnost

Abyste začali, vyberte úroveň - nové úrovně se odemykají po jejich dokončení. Jakmile jste vybrali úroveň, zobrazí se základní instrukce hry. Během hry běžte včas ke žlutému kruhu, abyste chytili míč. Poté musíte chytit míč a doběhnout do koncové zóny.

Při běhu vašeho charakteru se musíte snažit vyhnout útokům. Nezapomeňte používat speciální pohyby. Tyto speciální pohyby zahrnují otočku, zrychlení a přední salto. Každý pohyb má nabíjecí lištu, takže buďte opatrní a používejte je šetrně.

Vyzkoušejte své fotbalové dovednosti

Return Man 2 unblocked je určitě vylepšením první verze. Tato hra nabízí o mnoho více - nezapomeňte odeslat vaše vysoké skóre a pokuste se dostat na žebříček!

Instrukce

Běžte včas ke žlutému kruhu, abyste chytili míč. Zneškodněte obránce pomocí vašich spoluhráčů a dostanete se do koncové zóny. Buďte opatrní na kopáče, protože vás zpomalí. Pokud se nedostanete do koncové zóny, ztratíte držení míče. Tato hra obsahuje speciální pohyby, které můžete odemknout. K nim patří otočka (pomocí klávesy A), zrychlení (klávesa S) nebo přední salto (klávesa D).

Vývojář hry

Vývojářem hry Return Man 2 je společnost Mini Monster Media.

Dostupné herní platformy

Webový prohlížeč (Flash)

Reklama

Více her v této sérii

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama