Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Dead Land: Survival

Hodnocení:
8,2
(25 869 hlasů)
Vývojář:
FITGAME
Uvolněno:
září 2023
Technologie:
HTML5
Platforma:
Browser (desktop, mobile, tablet)

Mrtvá země: Survival je hra o přežití, odehrávající se v postapokalyptickém světě napadeném zombii. Vylepšujte svého hrdinu, renovujte svůj úkryt, pleněte opuštěná území, vyrábějte vybavení a přežijte v nelítostném prostředí.

Jak hrát

Podnikněte výpravu nebezpečnými apokalyptickými zeměmi

Mrtvá země: Survival je nabitá hrozbami od infikovaných, kteří proměnili Zemi v neobyvatelné peklo. Od svého domova v Nightstone až po strastiplnou karanténní zónu se rozkládá rozlehlý svět, který můžete prozkoumat. Buďte připraveni bojovat o svůj přežitek!

Vytěžte suroviny a vyrobte nové předměty

Ze stromů a jiných přírodních zdrojů budete těžit materiály, abyste mohli vylepšit svého hrdinu, opravit vozidla a vybudovat zpustlé budovy, jako je úkryt a dílna. Na mapě také najdete kořist ve zombii zamořených oblastech.

Bojujte proti infikovaným pomocí různých zbraní

Můžete vyrábět různé ruční zbraně a používat střelné zbraně v tahovém boji se zombie o přežití. Sáčky s léky a jídlo vám pomohou udržet si sílu během náročných bojů. Zbraně se postupem času opotřebovávají, takže se ujistěte, že je opravíte, když je potřeba.

Dokončete úkoly pro ostatní přeživší

Nightstone je vaším výchozím bodem v Mrtvé zemi: Survival. Je to město obydlené ostatními přeživšími, kteří s vámi budou obchodovat a dávat vám úkoly. Různé postavy vás budou odměňovat za jejich plnění. Postupem času budete moci navštívit další oblasti obývané přeživšími.

Více her jako tato

Mrtvá země: Survival je hra, do které se můžete ponořit na několik dní. Pokud však máte chuť vyzkoušet něco nového, můžete se podívat na další naše hry o přežití. Další dvě hry v této kategorii, které vás stejně dlouho udrží po vás, jsou Paper Minecraft a Zombs Royale.

Funkce

  • Bojujte proti zombiím ve tahových bitvách
  • Vyrábějte zbraně a vybavení
  • Získejte hodnocení a soutěžte s klanem
  • Dokončete různé úkoly

Datum vydání

Únor 2021

Vývojář

Hru Mrtvá země: Survival vytvořil swanrnd.

Platforma

Webový prohlížeč (stolní počítač a mobil)

Herní video

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama