Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Firestone Idle RPG

Hodnocení:
8,7
(3 559 hlasů)
Vývojář:
Holyday Studios
Uvolněno:
duben 2024
Naposledy aktualizováno:
duben 2024
Technologie:
HTML5 (Unity WebGL)
Platformy:
Browser (desktop-only), App Store(iOS, Android), Steam
Klasifikace:

Firestone Idle RPG je idle fantasy MMO hra zasazená do světa Alandrie. Bojujte proti hordám nemrtvých a skřetích nepřátel ve skupině až pěti hrdinů, připojte se do cechu a sklízejte odměny za postup vaší postavy. Firestone je idle RPG, což znamená, že se gameplay zaměřuje na jednoduché akce, jako je klikání levým tlačítkem myši.

Příběh hry Firestone

Jako hrdina v této hře je vaším cílem odstranit nemrtvé a skřetí síly, které způsobují zmatek a chaos v Alandrii. Král vás pověřil, abyste zastavili tyto chaotické síly a získali Ohnivé kameny, které zachrání království. Bojujte s těmito nekonečnými hordami po mapě Alandrie, abyste získali odměny a zvýšili své schopnosti.

Hrdinové

Hrdinové jsou rozděleni do tříd a specializací. Třídy určují schopnosti vašeho hrdiny, které se aktivují pomocí many, zuřivosti nebo energie. Patří sem válečník, mág, kněz, druid a další. Specializace představuje vaši roli v bitvě, může to být útočník, tank nebo léčitel. S různými kombinacemi a schopnostmi se můžete zaměřit na vylepšení svého nejsilnějšího hrdiny a hrát si tak podle vlastního stylu!

Kromě toho, že můžete mít až pět hrdinů ve skupině, také můžete použít jednoho Strážce. Strážci jsou božská stvoření jako andělé a draci, které lze odemknout v Magické čtvrti a používat proti nepřátelům.

Úkoly

V hře Firestone Idle RPG je nekonečné množství misí, denních úkolů a týdenních úkolů. Denní úkoly mohou být například otevření tří truhel, nebo větší výzvy, jako dokončení devíti misí na mapě. Týdenní úkoly vyžadují větší úsilí a odměňují vás obvyklými, vzácnými, epickými nebo legendárními truhly podle úkolu a úrovně vašeho hrdiny. Zvyšte dovednosti ve hře, abyste úkoly dokázali rychle zvládnout a získat odměny!

Vybavení

Zlepšování svých hrdinů a získávání ohromné síly je to, co dělá hru Firestone tak zábavnou. Můžete toho dosáhnout tím, že se zaměříte na své nejdůležitější dovednosti pomocí talentového stromu, ale také je velmi důležité vybavení, které používáte. Nejvzácnější vybavení je to nejlepší, najděte ho, očarejte a použijte k rychlejšímu ničení hord.

Rozšířená herní mechanika

Když postupujete ve hře, odemknete úžasné nové schopnosti prostřednictvím nových budov ve městě. Na začátku budete mít Síň hrdinů a Magickou čtvrť pro vaše hrdiny a Strážce.

V pokročilé fázi hry odemknete Alchymistu, kde můžete provádět experimenty pro náhodná vylepšení a přeměňovat truhly na vyšší raritní úrovně. Hra je pravidelně aktualizována novým obsahem, takže se v budoucnu mohou objevit další budovy ve městě!

Funkce

 • Bojujte v akčních bitvách proti hordám nepřátel
 • Získávejte pravidelné odměny za svůj postup
 • Vylepšujte své schopnosti pomocí rozmanitého talentového stromu
 • Bojujte v pětičlenných skupinách se svými spolubojovníky z cechu
 • Zdarma a pravidelně aktualizováno pro novou herní zábavu!

Datum vydání

 • Září 2019 (Steam)
 • Září 2022 (Android)
 • Září 2023 (iOS)
 • Květen 2019 (WebGL)

Platformy

 • Webový prohlížeč
 • Android
 • Steam
 • iOS

Naposledy aktualizováno

01. 4. 2024

Reklama
Apple Store LogoGoogle Play LogoSteam Store Logo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama