8 272
hodnocení
9,0

Eliatopia je online RPG hra kterou můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči, odehrávající se v mimozemském světě Eliatopia. Jste posláni do tohoto světa na misi, objevit nový život. Vyberte si jednu ze čtyř tříd a budujte dovednosti své postavy v tomto fantastickém izometrickém RPG!

Vlastnosti

Vybírejte z různých tříd

V Eliatopii jsou čtyři třídy. Tyto třídy jsou válečník, lukostřelec, čaroděj a střelec. Každá třída má svou vlastní základní schopnost, kterou můžete vylepšovat v průběhu hry. Když si vyberete svou třídu, můžete si přizpůsobit její vzhled pro jedinečný styl.

Kupte si nové vybavení a vylepšujte své dovednosti

Jak budete postupovat hrou bojem v bitvách v jiných světech, získáte XP a posunete se o úroveň výš, najděte kořist a mince na nákup nového vybavení a vylepšujte statistiky své postavy ve stromu dovedností. Vybavení vám dodá další obrannou a ofenzivní sílu a také výrazný vzhled.

Bojujte proti všem druhům mimozemských bytostí

Na planetě Eliatopia bojuje mnoho mimozemšťanů a zvědavých tvorů. Jak se hrou pohybujete, je stále těžší je porazit, a proto se budete muset při procházení po této obrovské planetě dostat na vyšší úroveň a získat to správné vybavení.

Obchodujte, spojte se a bojujte s přáteli

Eliatopia je online RPG hra se skvělými interakcemi hráčů a sociálním systémem, takže můžete zůstat ve spojení s přáteli. V PvP můžete obchodovat s ostatními hráči a také s nimi bojovat.

Více podobných her

Prohlédněte si naše RPG hry pro vynikající RPG tituly hratelné v prohlížeči. Mezi oblíbené možnosti v této kategorii patří Shakes and Fidget, Dynamons world a War lands.

Datum vydání

Duben 2020

Vývojář

Eliatopii vyrobil Robby Scherer.

Platformy

  • Webový prohlížeč
  • Android

Návod

Ovládání

  • Pohyb: WASD nebo šipky
  • Výskok: mezerník
  • Útok: levé tlačítko myši nebo C
  • Zvednout položku: E
  • Interakce: V
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama