Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Hobo

Hodnocení:
9,1
(44 987 hlasů)
Technologie:
Flash (emulated)
Platforma:
Browser (desktop-only)
Klasifikace:
Stránky Wiki:

Hobo je první bojová hra v sérii Hobo. Procházejte ulicemi a náhodně zahajujte souboje pomocí různých kombo pohybů. Využijte svůj nízký socioekonomický status jako zbraň a mlaťte a zvracejte na všechny, kdo vám stojí v cestě.

Rozjeďte tuláckou pomstu

Choďte po městě a nevybíravě se pouštějte do rvaček s chodci a dalšími bezdomovci. Někteří se vás pokusí napadnout jako první, jiní budou lidé, kteří si hledí svého, a vy je budete muset pronásledovat jako opravdu neřízená střela.

Odemkněte nová komba

Při procházení jednotlivých částí města se vám odemykají nová a stále víc odporná komba, která můžete použít na různé chodce. Můžete mlátit, kopat, plivat, zvracet a mnoho dalších možností, které jsou příliš nechutné na to, abychom je zmiňovali. Abyste to zjistili, musíte si hru zahrát!

Využívejte prostředí ve svůj prospěch a sbírejte koše a lahve, které můžete použít v boji. S postupem ve hře se hra stává těžší a ve finále na vás čeká boss. Pokud je obtížnost příliš snadná, můžete si ji zvýšit.

Další nostalgické hry

Hobo je klasická Flash hra původně vydaná v roce 2008. Je to typ hry, který se v moderní době často nevidí, protože chodíte jako bezdomovec a všechny napadáte. Mezi další nostalgické tituly z období kolem roku 2008 a ještě dříve patří např. Motherload a Papa's Burgeria.

Vlastnosti

  • Začněte se prát s každým, koho uvidíte
  • Nastavte obtížnost na vhodnou úroveň
  • Odemykání nových kombinací s postupem
  • Užijte si nostalgii po flashových hrách

Datum vydání

Říjen 2008

Platforma

  • Webový prohlížeč

Ovládání

Úder klávesou A, zvedat předměty klávesou A, kopat klávesou S, pohybovat se šipkami, běhat dvojitým poklepáním na levou/pravou šipku.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama