Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Master Chess

Hodnocení:
8,3
(63 102 hlasů)
Vývojář:
Code This Lab
Uvolněno:
květen 2018
Technologie:
HTML5
Platforma:
Browser (desktop, mobile, tablet)
Klasifikace:

Master Chess is an online šachová hra s možností hraní pro jednoho a více hráčů. Pokud chcete hrát šachy, vyzkoušejte tuto vynikající online verzi pro prohlížeč. V tomto titulu si můžete zahrát tři různé herní režimy a otestovat své schopnosti proti ostatním šachovým hráčům.

Jak hrát

Vyzkoušejte své šachové dovednosti

Master Chess sice nemá oficiální podporu šachové federace, ale jeho protivníci řízení umělou inteligencí jsou velmi šikovní. Otestujte své schopnosti proti hráčům z celého světa v intenzivních online multiplayerských hrách. Vyberte si z různých herních režimů pro maximální flexibilitu, ale buďte varováni - protivník řízený umělou inteligencí představuje výzvu, která vás může překvapit.

Vychutnejte si dynamické online šachové bitvy

Master Chess se vyznačuje bezproblémovým online hraním díky rychlému a efektivnímu systému dohazování. Ať již zvolíte rychlý zápas nebo si zorganizujete vlastní hry a turnaje s přáteli, Master Chess zaručuje příjemnou zkušenost. Možné tahy každého kusu jsou zvýrazněny pro snadné hraní, ačkoli tahy mají časový limit, což vyžaduje rychlé uvažování.

Naučte se základy

K dispozici jsou tři obtížnostní úrovně protivníka řízeného umělou inteligencí. Pokud teprve začínáte, doporučujeme nejjednodušší nastavení. Měli byste dobře ovládat základy před tím, než začnete hrát online, abyste se vyhnuli zklamání.

Herní režimy

  • Zúčastněte se her 1 na 1 na stejném zařízení
  • Postavte se online soupeři
  • Vyzvěte protivníka řízeného umělou inteligencí/li>

Více podobných her

Když už nebudete šachovým mistry, podívejte se na další naše deskové hry. Dvě oblíbené volby jsou Ludo King a Uno Online. Máme také další šachovou hru s názvem Chess Online, která by se vám mohla líbit.

Datum vydání

Březen 2018

Vývojář

Hru Master Chess vyvinul Code This Lab.

Platforma

Webový prohlížeč (desktop a mobilní)

Herní video

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama