Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Mega Ramp Car Game: Car Stunts

Hodnocení:
8,6
(12 919 hlasů)
Vývojář:
HikBoo Studios
Uvolněno:
květen 2024
Naposledy aktualizováno:
květen 2024
Technologie:
HTML5 (Unity WebGL)
Platforma:
Browser (desktop, mobile, tablet)
Klasifikace:

Mega Ramp Car Game je vzrušující závodní hra, ve které závodíte na divokých tratích a provádíte neuvěřitelné kousky ve 3D světě. Vyberte si z různých skvělých aut, odemkněte vzrušující funkce a překonejte své limity. Připravte se, nastartujte motor a vrhněte se do nepřetržité zábavy a vzrušení ve hře Mega Ramp Car Game!

Jak hrát Mega Ramp Car Game: Autokampaň: Kaskadérské kousky s auty

Vaším cílem ve hře Mega Ramp Car Stunts je dojet do cíle mega rampy, vyhýbat se překážkám na cestě a přitom provádět kaskadérské kousky, skoky na rampě a sbírat odměny. Tato závodní hra vyžaduje přesnost a preciznost při ovládání rychlosti.

Hra se skládá z různých režimů, do kterých můžete vstoupit před hraním nebo během něj stisknutím klávesy pauzy (klávesa P).

Garáž

Garáž je místem, kde si můžete upravit své auto a výbavu. Jakmile si hru několikrát zahrajete, lépe poznáte, co vyhovuje vaší úrovni rychlosti a dobrodružství. Vyměňte pneumatiky svého vozu, pořiďte si nový lak a mnoho dalšího. Čím více odměn získáte, tím více vylepšení můžete získat, takže se v garáži při postupu v jednotlivých kolech neustále kontrolujte.

Volný režim

Volný režim vás vezme na napínavé dobrodružství po písečných plážových městech s masivními rampami, které můžete míjet, najíždět na ně a přejíždět je. V tomto režimu si procvičte kaskadérské kousky, trochu si zajezděte v písku, ale hlavně nasbírejte nějaké body. Pokud se nedostanete na rampu s dostatečnou rychlostí, abyste mohli přeskočit na další rampu, použijte klávesu N pro nitro boost a sledujte, jak vaše auto létá.

Kariéra

Jste připraveni na první ligu. Režim kariéry vás zavede do řady úrovní, které musíte odemknout za body odměn. Všechny úrovně jsou tratě s vysokými rampami a vysokými sázkami v různých městech. Můžete si také zvolit náhodnou volbu úrovní, abyste získali další překvapení.

Tipy

Procvičte si ovládání: Věnujte čas tomu, abyste si zvykli na ovládání vozu, zejména na to, jak se ovládají kaskadérské kousky a ve vzduchu.

Zvládejte rychlost: Udržujte rovnováhu mezi rychlostí a ovládáním. Příliš velká rychlost může ztížit přistání, zatímco příliš malá může způsobit, že kaskadérské kousky nebudou tak působivé.

Nitro používejte s rozmyslem: Nitro si šetřete na kritické okamžiky, kde je pro delší skoky nebo složitější kaskadérské kousky nutná větší rychlost.

Další podobné hry

Pokud jste fanoušky rychlých závodních her, určitě se podívejte na Moto X3M, Drift Hunters a Drift Boss. Moto X3M vás posadí na sedadlo řidiče terénní motorky a vyzve vás k překonání složitých překážkových drah plných skoků, smyček a nebezpečí. Drift Hunters nabízí realističtější zážitek z jízdy, umožňuje vám upravit si auto a zvládnout umění driftování na různých tratích. Jednodušší, ale návyková hra Drift Boss prověří vaše načasování a přesnost při driftování v úzkých zatáčkách a snaze udržet se na silnici. Každá hra nabízí jedinečné vzrušení, které zajistí hodiny zábavy pro milovníky jízdy.

Datum vydání

Květen 2024

Platforma

Webový prohlížeč (stolní i mobilní)

Naposledy aktualizováno

29. 5. 2024

Herní video

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama