Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Kirka.io

Hodnocení:
8,5
(406 053 hlasů)
Vývojář:
Pierre-Éli
Uvolněno:
září 2021
Naposledy aktualizováno:
srpen 2022
Technologie:
HTML5
Platformy:
Browser (desktop, mobile, tablet), App Store(Android)
Stránky Wiki:

Kirka.io je online FPS hra s voxelovaným uměleckým stylem. Můžete hrát týmově, sólo nebo v parkourovém režimu v řadě bojových lokací. Jakmile si vyberete hru, můžete si přizpůsobit vybavení zbraněmi tak, aby vyhovovalo vašemu hernímu stylu.

Vlastnosti

Vyberte si ze 34 úrovní ve třech vzrušujících herních režimech.

Můžete hrát sólo v bitvách free-for-all a sbírat zabití, připojit se k týmové hře nebo si zahrát parkourový režim a využít své skokanské schopnosti. Kliknutím na tlačítko Play můžete okamžitě naskočit do zápasu nebo si v nabídce serverů vyhledat hru podle svého výběru.

Přizpůsobitelné postavy a zbraně

V inventáři si vyberte vybavení zbraněmi a postavu. Kupujte truhly a doplňte svůj inventář o další zbraně a unikátní kůže.

Denní úkoly a žebříčky

Ve hře Kirka.io se toho děje spousta, abyste si ji oblíbili. Hráči s nejvyšším skóre se objevují v žebříčcích a jsou odměňováni truhlicemi plnými překvapení. Dalším způsobem, jak získat zlato, jsou vaše denní úkoly, za které si pak můžete koupit truhly různých rarit.

Připojte se ke komunitě Kirka

Hrajte Kirku online se svými přáteli a přidávejte si nové přátele, které v ní potkáte, prostřednictvím seznamu přátel. Můžete se také připojit ke klanům a zapojit se do klanových válek a získat jedinečné odměny!

Další .io hry

Pokud se vám Kirka líbila, Pixel Warfare je další fantastická voxelovaná Hra FPS a Bloxd má stejnou grafiku a řadu herních režimů. Další online akce .io najdete na webu Ships 3D a Krunker.

Datum vydání

Červen 2021

Platforma

Webový prohlížeč

Naposledy aktualizováno

10. 8. 2022

Ovládání

  • WASD = pohyb
  • Mezerník = skok
  • Kliknutí levým tlačítkem = střelba
  • Kliknutí pravým tlačítkem = míření
  • Shift = přikrčení
  • E = sprint
  • 1, 2, 3 = výměna zbraní
Reklama
Google Play Logo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama