Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Hry pistole

Pusťte se do zbraně v kterémkoli z těchto titulů, které potěší všechny, kteří rádi střílí! Tento komplexní výběr bezplatných her se zbraněmi má vše od zbrojených vajec po střílečky zombie apokalypsy. Najděte nejnovější a nejlepší hry se zbraněmi pomocí filtrů.

FPS hry se zbraněmi

Hry se zbraněmi zužují žánr střelby na použití ručních zbraní. FPS hry jsou zdaleka nejoblíbenějším typem online her se zbraněmi. Tyto hry poskytují 3D prostředí založené na dovednostech, které otestuje vaše reflexy, míření a způsobení dočasné smrti ostatním účastníkům.

Předpoklad pro mnoho z těchto her je podobný, ale hráči si často vybírají oblíbené podle toho, jaké mapy se jim líbí a také podle celkového „pocitu“ ze hry. Především si budete moci vybrat z arzenálu zbraní, brnění a modifikací zbraní. Mnoho FPS her se odlišuje jedinečnými funkcemi, jako jsou výhody a schopnosti, které vám umožní získat náskok.

Hry se zbraněmi jsou velmi oblíbené. Jako takových je na výběr spousta titulů. Pokud jste hardcore fanoušek FPS, možná budete chtít vyzkoušet Forward Assault a Krunker, které přebírají vliv Counter-Strike, magnum opus stříleček z pohledu první osoby.

Střelecké hry o přežití

Co jen všem těm FPS hrám chybí? Apokalyptické scénáře. Naštěstí tu máme hry pro příležitostné doomsdayery. Hry jako Masked Forces: Zombie Survival, kde můžete zničit vlny zombíků a střílet do ostatních hráčů.

Možná jen chcete obyčejnou survival hru bez apokalyptického podtextu. Battle Royale Survival je FPS .io hra, která vás staví do klasického scénáře her o přežití, kde musíte bojovat o to, abyste zůstali poslední naživu!

Více stříleček

Ať už chcete hrát jakoukoli hru se zbraněmi v prohlížeči, najdete ji zde, ať už je to něco kreativního a nepředvídatelného jako GunSpin nebo klasická FPS jako Bullet Force. Od 2D her s posouváním shora dolů a po stranách až po plnohodnotný apokalyptický deathmatch. Najděte svou hru, najděte svou zbraň a začněte střílet.


FAQ

Jaké jsou nejoblíbenější Hry pistole?

 1. DEADSHOT.io
 2. Shell Shockers
 3. Bullet Force
 4. Hazmob FPS: Online Shooter
 5. BLOCOPS
 6. Time Shooter 2
 7. Voxiom.io
 8. Funny Shooter 2
 9. Time Shooter 3: SWAT
 10. Bank Robbery 3

Jaké jsou nejlepší Hry pistole pro mobilní telefony a tablety?

 1. Grandfather Road Chase: Shooter
 2. DEADSHOT.io
 3. Block Contra: Clutch Strike
 4. Time Shooter 2
 5. Time Shooter 3: SWAT

Nejpodceňovanější Hry pistole hry

 1. Shell Shockers
 2. Krunker
 3. Zombs Royale (ZombsRoyale.io)

Co jsou Hry pistole?

Hry se zbraněmi jsou střílečky, ve kterých přebíráte kontrolu nad zbraní. Se zbraní v ruce ji použijete ke střílení kulek na své nepřátele nebo je přesně odstřelujete. Záleží, jestli jste střelec nebo sprejer a modlíte se, že někoho trefíte. Vyberte si svou akční hru se zbraněmi, nabijte a rozpoutejte zuřivost se střelnou zbraní.


Zahrajte si nejlepší online Hry pistole zdarma na CrazyGames, není nutné žádné stahování ani instalace. 🎮 Hrajte DEADSHOT.io a mnoho dalších právě teď!
Ukázat více