Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Drift No Limit

Hodnocení:
8,8
(27 031 hlasů)
Vývojář:
Stepa
Uvolněno:
duben 2024
Technologie:
HTML5 (Unity WebGL)
Platformy:
Browser (desktop, mobile, tablet), App Store(Android)
Klasifikace:

Drift No Limit je závodní hra, ve které se vydáte do srdce vysokorychlostních asfaltových bitev.

Jak hrát Drift No Limit

Projeďte se do vzrušujícího světa Drift No Limit, 3D simulátoru jízdy, který vás pohltí v různých herních režimech. Budete moci vydělat odměny, které můžete investovat do lepšího jízdního zážitku a vylepšení vašeho vozu.

Můžete si vybrat z různých herních režimů, jako je Kariéra, Volná jízda, Režim havárie a Online a projet různé krajinářské scenérie a mise. Vyberte si z široké škály výkonných vozů, každý s vlastními charakteristikami, které si na cestě osvojíte. Plně ovládejte úpravy, vylepšujte každý aspekt od motoru po lakování.

Váš cíl je dokončit náročné mise a odemknout nová vozidla, která vám umožní dobýt ulice v různých městech. Čím více vylepšujete svůj jízdní zážitek, tím více odměn získáte, a to při extrémních podmínkách, které posouvají vaše dovednosti na hranici.

Tip pro hraní

Každé auto se chová jinak, takže pokud chcete otestovat své kaskadérské dovednosti, vyzkoušejte několik aut, dokud nenajdete to pravé pro vás.

Datum vydání

  • Duben 2022 (Android)
  • Duben 2024 (WebGL)

Platformy

  • Webový prohlížeč (Desktop a mobilní)
  • Android

Více her jako tato

Chcete se dál zdokonalovat ve svých řidičských dovednostech? Zkuste naše závodní hry, včetně populárních titulů jako je Drift Hunters, hra plná intenzivních asfaltových bitev, a Moto X3M, závodní hra na motorkách se 22 levely.

Herní video

Reklama
Google Play Logo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama