Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Assault Bots

Hodnocení:
8,9
(262 212 hlasů)
Vývojář:
Blayze Games
Uvolněno:
říjen 2020
Naposledy aktualizováno:
květen 2024
Technologie:
HTML5 (Unity WebGL)
Platformy:
Browser (desktop-only), App Store(Android)
Klasifikace:

Rádi bychom slyšeli vaše zpětné vazby. Sdílejte své zkušenosti prostřednictvím této formuláře, abyste nám pomohli vylepšit Assault Bots.

Assault Bots (dříve Bot Machines) je vynikající hra pro více hráčů v reálném čase s bojem vozidel vytvořená společností Blayze Games. Vyberte si z nabídky zbraní, vstupte do bojiště a zničte své protivníky. Blayze Games také vytvořili hry Bullet Force, Plated Glory a další oblíbené hry!

Přejmenování

Hra byla od 21. prosince 2020 přejmenována na Assault Bots.

Bitvy s roboty

Vozidlový souboj v Assault Bots je obrovskou zábavou. Jednoduchá mechanika vám poskytuje dostatek prostoru k využití strategie a míření a vyhazování nepřátel do vzduchu, což rychle se stává návykovým a příjemným zážitkem.

Týmový deathmatch

Herní mód nyní používá týmový deathmatch. Spolupracujte se svými spoluhráči a eliminovali co nejvíce protivníků v časovém limitu!

Zachyť vlajku (starý režim)

Kromě ničení protivníků musíte zachytit co nejvíce vlajek, které jsou rozhodujícím cílem. Vlajky zachytíte tím, že udržujete vaše vozidlo v dosahu zachycení vlajky a zároveň bráníte svou pozici proti nepřátelům. Zde můžete uplatnit vaši osobní a týmovou strategii pro konkurenční výhodu nad druhou stranou!

Přizpůsobení

Jedním z aspektů, který udržuje hratelnost Assault Bots svěží, je schopnost přepínání vašeho arzenálu zbraní. V každé hře budete mít k dispozici dvě volné sloty pro výběr z různých zbraní, včetně minigunu, kulometu, RPG, granátometu a dalších. Každá zbraň má své výhody a nevýhody.

Můžete také použít rozšiřující moduly, jako je regenerace zdraví a turbo, a přizpůsobit tělo a pohyb vašeho vozidla, abyste vytvořili své oblíbené útočné roboty pro bitvu.

Datum vydání

Červen 2020

Vývojář

Vývojářem Assault Bots je společnost Blayze Games. Jsou tvůrcem několika populárních online her, jako je Forward Assault a hry zmíněné v úvodu popisu.

Platformy

  • Webový prohlížeč
  • Android

Naposledy aktualizováno

06. 5. 2024

Reklama
Google Play Logo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama