Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Miniblox

Hodnocení:
8,6
(110 109 hlasů)
Vývojář:
Miniblox
Uvolněno:
březen 2024
Technologie:
HTML5
Platforma:
Browser (desktop, mobile, tablet)

Miniblox je online hra s voxelovou grafikou a rozmanitým výběrem miniher. Prozkoumejte nekonečné možnosti, když se ponoříte do živého světa plného kreativity a soutěžení. Přidejte se a nechejte začít voxelová dobrodružství!

Jak hrát

Základní herní režimy

V Minibloxu jsou dva základní herní režimy - přežití a kreativa. Podobně jako v Minecraftu, přežití vás zahajuje bez ničeho s cílem přežít, zatímco kreativní režim vám dává volnou ruku k dělání toho, co chcete. Pokud chcete být jisti, že se připojíte k hře se spoustou dalších hráčů, klikněte na procházet a zobrazte seznam aktivních her s hráči!

Vytváření světa

Podobně jako v jiných kreativních voxelových hrách můžete těžit suroviny, dolovat zem, stavět struktury a vyrábět různé předměty pro postup vpřed. Můžete také vytvářet a načítat světy s unikátními vlastnostmi, terény a používat vlastní semena pro generování světů s přizpůsobenými preferencemi.

Minihry

Miniblox nabízí širokou škálu miniher s různými cíli. Zúčastněte se PvP zápasů v módech jako jsou Eggwars a Skywars, nebo se předveďte ve skákání v parkouru. Zde je úplný seznam, který můžete objevovat!

  • KitPvP
  • Skywars
  • Eggwars doubles
  • Eggwars 4 hráči
  • Spleef
  • Souboje na mostě
  • Zálesák
  • Klasické PvP

Online hraní

Miniblox nabízí úžasnou škálu sociálních funkcí. Můžete přidávat přátele, vytvářet vlastní místnosti s vlastními kritérii a pozvat další hráče k připojení.

Sbírejte mince ze svých her a denního přihlášení a nakupujte si nové skiny!

Více her jako tato

Na stránkách CrazyGames najdete spoustu dalších bezplatných a zábavných her podobných Minibloxu. Pokud hledáte další hru, doporučujeme Bloxd, podobný titul s různými herními módy. Pokud preferujete bojové hry, zkontrolujte Voxiom.io.

Datum vydání

Leden 2019

Platforma

Webový prohlížeč (stolní i mobilní)

Herní video

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama