Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Jacksmith

Hodnocení:
9,2
(26 727 hlasů)
Uvolněno:
květen 2021
Technologie:
Flash (emulated)
Platforma:
Browser (desktop, mobile, tablet)
Klasifikace:
Stránky Wiki:

Jacksmith je řemeslná hra, ve které kujete zbraně pro vojáky a společně s nimi zabíjíte příšery na bitevním poli. Sestavte dokonalé zbraně, které vojáky doprovodí do bitvy a dají jim co největší šanci na úspěch!

Jak hrát

Vyrobte meče pro bitvu

Hra Jacksmith je podobná ostatním hrám od Flipline, jako je například Papa's Cheeseria, ale místo stavění sendvičů vyrábíte zbraně pro bitvu! Začněte tím, že z roztavené mědi vytvarujete meče a zatlučete je kladivem, načež je dokončíte rukojetí vhodnou pro ruce bojovníka.

Vyzkoušejte je na bitevním poli

Po každém dni v kovárně půjdou vaši vojáci do bitvy proti různým nestvůrám a nepřátelům s pomocí zbraní, které jste vyrobili. Zatímco budou ve válečné vřavě, bude z nich létat kořist, kterou si můžete vyzvednout. Tyto předměty jsou obvykle drahokamy, které můžete utratit v obchodě, a drahé kovy, z nichž můžete tvořit. Zbraně s vyšším počtem bodů si v boji vedou lépe, což vede k větší kořisti, kterou můžete použít ve stanici pro tvorbu zbraní.

Postupem času si odemkněte další zbraně

Postupem dní si odemykejte nové zbraně, které můžete vytvářet. Každý nový předmět je třeba zkonstruovat zručně podle specifikace, ať už jde o luky, sekery, meče nebo děla. Tito stateční bojovníci budou s postupujícími dny potřebovat silnější zbraně. Použití kvalitnějších kovů má za následek odolnější stavbu.

Nakupujte vylepšení u Ganderse

Můžete navštívit bokatého pštrosa jménem Ganders v jeho malém válečném obchůdku a nakoupit různá vylepšení pro kovy, které vyrábíte pomocí drahokamů. Je to skvělé místo, kde můžete utratit nějaké peníze po dlouhém dni sekání a probodávání bestií! Najdete zde různé rukojeti a další vizuálně příjemné předměty, které při použití poskytují další výhody.

Další podobné hry

Až si osvojíte umění Jacksmith, podívejte se na některé z našich dalších skvělých řemeslných her! Mezi oblíbené hry v této kategorii patří například Grindcraft a Mr Mine. Možná se vám budou líbit také Papa's games, řada zábavných kuchařských titulů od společnosti Flipline.

Vlastnosti

  • Vyrobte si v kovárně celou řadu zbraní
  • Formujte, zatloukejte a vyrábějte je v nejvyšší kvalitě, abyste měli co největší šanci na úspěch
  • Zjistěte, jak dobře si vaše zbraně vedou v boji na základě vašich řemeslných dovedností
  • Během bojů získávejte kořist, která vám pomůže vytvořit ty nejlepší zbraně
  • Nakupujte různé doplňky a předměty pro své řemeslné potřeby

Vývojář

Jacksmith vyvinula společnost Flipline Studios.

Vydání

Hra byla vydána v roce 2012 jako hra pro webový prohlížeč ve formátu Flash.

Platforma

Webový prohlížeč (stolní i mobilní)

Ovládání

K interakci použijte levé tlačítko myši.

Herní video

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama