Logo CrazyGames.cz

Hry pro 1 hráče

Prohlédněte si tento výběr všech nejlepších her pro jednoho hráče online! Najděte nejnovější a nejoblíbenější hry pro 1 hráče pomocí filtrů seznamu.

Populární značky

Populární hry pro 1 hráče

Takže chcete hrát sólo, jen sám za sebe? Některé z nejvíce pohlcujících her jsou příběhové hry pro jednoho hráče. Existuje také spousta her pro jednoho hráče, které jsou dostatečně návykové, abyste se do nich mohli ponořit na hodinu, aniž byste si to uvědomovali.

Jedna z těch her je Moto X3M, naprosto klasická webová hra, kde ovládáte kaskadérskou motorku a překonáváte různé překážky.

Pokud jste kreativní typ, Paper Minecraft je skvělé 2D ztvárnění legendární původní hry. Můžete hrát téměř stejným způsobem jako originál a je zde spousta hráčsky vytvořených map, které můžete prozkoumat a objevit!

Mnoho nečinných her jsou skvělé malé projekty, na kterých lze pracovat samostatně. Například, Babel Tower vám dává na starosti biblický projekt stavby věží, správu pracovníků a zdrojů. Je to super návyková a zábavná hra, která se dá hrát pořád, a nevyžaduje 100 % vaší pozornosti, abyste dosáhli pokroku.

Více her pro jednoho hráče

Existují herní žánry, které se vyznačují převážně hratelností pro jednoho hráče. Tyto hry jsou ideální pro hraní samostatně:

Tyto sekce jsou plné dalších her pro jednoho hráče, do kterých můžete skočit a ponořit se do svého vlastního světa.


FAQ

Jaké jsou nejoblíbenější Hry pro 1 hráče?

 1. Moto X3M
 2. Helix Jump
 3. BasketBros
 4. Soccer Skills - Euro Cup
 5. Market Boss
 6. Russian Car Driver ZIL 130
 7. Doge Miner 2
 8. Slash Royal
 9. Derby Crash 4
 10. Moto X3M 5: Pool Party

Jaké jsou nejlepší Hry pro 1 hráče pro mobilní telefony a tablety?

 1. Soccer Skills - Euro Cup
 2. Doge Miner 2
 3. Insta Makeup: Bride
 4. Moto X3M
 5. K-pop New Year's Concert

Nejpodceňovanější Hry pro 1 hráče hry

 1. Virtual Drum
 2. Ludo King
 3. Tug the Table

Co jsou Hry pro 1 hráče?

Hry pro 1 hráče jsou hry, které můžete hrát samostatně. Některé z nejlepších her jsou pouze pro jednoho hráče, od akčních dobrodružství až po napínavé hororové tituly. Někteří hráči to prostě zvládnou lépe sami. Užijte si procházení této vybrané sekce her pro jednoho hráče.


Shromáždili jsme 320 nejlepších bezplatných online hry pro 1 hráče. Mezi tyto hry patří hry v prohlížeči pro počítač i mobilní zařízení a také aplikace pro telefony a tablety s Androidem a iOS. Zahrnují nové hry pro 1 hráče jako a nejlepší hry pro 1 hráče jako Moto X3M, Helix Jump, a BasketBros.
Ukázat více