Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Hry pro 1 hráče

Prohlédněte si tento výběr všech nejlepších her pro jednoho hráče online! Najděte nejnovější a nejoblíbenější hry pro 1 hráče pomocí filtrů seznamu.

Populární hry pro 1 hráče

Takže chcete hrát sólo, jen sám za sebe? Některé z nejvíce pohlcujících her jsou příběhové hry pro jednoho hráče. Existuje také spousta her pro jednoho hráče, které jsou dostatečně návykové, abyste se do nich mohli ponořit na hodinu, aniž byste si to uvědomovali.

Jedna z těch her je Moto X3M, naprosto klasická webová hra, kde ovládáte kaskadérskou motorku a překonáváte různé překážky.

Pokud jste kreativní typ, Paper Minecraft je skvělé 2D ztvárnění legendární původní hry. Můžete hrát téměř stejným způsobem jako originál a je zde spousta hráčsky vytvořených map, které můžete prozkoumat a objevit!

Mnoho nečinných her jsou skvělé malé projekty, na kterých lze pracovat samostatně. Například, Babel Tower vám dává na starosti biblický projekt stavby věží, správu pracovníků a zdrojů. Je to super návyková a zábavná hra, která se dá hrát pořád, a nevyžaduje 100 % vaší pozornosti, abyste dosáhli pokroku.

Více her pro jednoho hráče

Existují herní žánry, které se vyznačují převážně hratelností pro jednoho hráče. Tyto hry jsou ideální pro hraní samostatně:

Tyto sekce jsou plné dalších her pro jednoho hráče, do kterých můžete skočit a ponořit se do svého vlastního světa.


FAQ

Jaké jsou nejoblíbenější Hry pro 1 hráče?

 1. Helix Jump
 2. Moto X3M
 3. Punchers
 4. BasketBros
 5. Moto X3M 5: Pool Party
 6. Penalty Shooters 3
 7. Peckin' Pixels
 8. Derby Crash
 9. Slash Royal
 10. Pyramid Solitaire Ancient Egypt

Jaké jsou nejlepší Hry pro 1 hráče pro mobilní telefony a tablety?

 1. Noob Miner 2: Escape From Prison
 2. Mahjong Digital
 3. Block Puzzle
 4. Peckin' Pixels
 5. Paparazzi Diva: The Mermaid Princess

Nejpodceňovanější Hry pro 1 hráče hry

 1. Moto X3M
 2. BasketBros
 3. Cuphead

Co jsou Hry pro 1 hráče?

Hry pro 1 hráče jsou hry, které můžete hrát samostatně. Některé z nejlepších her jsou pouze pro jednoho hráče, od akčních dobrodružství až po napínavé hororové tituly. Někteří hráči to prostě zvládnou lépe sami. Užijte si procházení této vybrané sekce her pro jednoho hráče.


Zahrajte si nejlepší online Hry pro 1 hráče zdarma na CrazyGames, není nutné žádné stahování ani instalace. 🎮 Hrajte Helix Jump a mnoho dalších právě teď!
Ukázat více