Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Idle hry

Pohodlně se usaďte a prozahálejte svou cestu k úspěchu v kterékoli z těchto nečinných her. Pomocí filtrů můžete najít nejnovější a nejoblíbenější nečinné hry.

Oblíbené hry

Proč jsou nečinné hry tak oblíbené?

Nečinné hry jsou oblíbené díky jednoduchým mechanikám, které jsou pro příležitostné hráče zábavné a snadno se je naučí. V těchto hrách získáte uspokojení z toho, že můžete rychle něco proměnit v úspěch - často dosáhnout nemožného - aniž byste museli vynaložit jakoukoli tvrdou práci. To má na rozdíl od reality neodolatelnou přitažlivost. Výsledkem je spousta návykových a velmi pohodových her, které jsou k dispozici na mobilních i stolních zařízeních, takže si v tomto žánru můžete vybírat.

Nečinné hry jsou odměnou

Nečinné hry jsou vysoce odměňující a často nabízejí dodatečné odměny a bonusy, aby vás udržely v napětí. Jednou z her, která toho dobře dosahuje, je Road Crash, nečinná hra, ve které spojujete auta a vytváříte nová - vždycky chcete vědět, jaké auto vytvoříte příště! Idle Mining Empire, Grindcraft, a I Want to be a Billionaire jsou další tři vynikající příklady pro tuto herní sekci.

Jejich hraní je velmi uspokojivé

Uspokojivé efekty a hratelnost hráče vždy zaujmou. Adventure Miner je nová klikací hra typu idle s vynikající 3D grafikou a příjemnými efekty mlácení sekerou. Musíte těžit vzácné zeminy a prodávat je, ale máte také továrnu na rudu, která vám vydělává, zatímco vy odpočíváte.

Nepotřebujete moderní hardware

To platí pro většinu webových her, nicméně nečinné hry jsou obvykle velmi jednoduché. To znamená, že jejich načítání netrvá dlouho a můžete je pohodlně hrát na jakémkoli zařízení, protože nejsou náročné na grafiku ani procesor. Díky této dodatečné přístupnosti jsou nečinné hry po celém světě ještě oblíbenější.

Jak vidíte, na CrazyGames jsou stránky a stránky nečinných her, takže se v naší sbírce snadno zatouláte a najdete si nějakou příjemnou nečinnou klikací hru, která vás okamžitě zaujme.


FAQ

Jaké jsou nejoblíbenější Idle hry?

 1. Capybara Clicker 2
 2. Capybara Clicker
 3. Fishing Clicker 3D
 4. Leek Factory Tycoon
 5. Clock Clicker
 6. Merge Bistro
 7. Planet Evolution: Idle Clicker
 8. Marina Fever Tycoon
 9. Bunny Market
 10. Merging Gears

Jaké jsou nejlepší Idle hry pro mobilní telefony a tablety?

 1. Idle Dice
 2. Bunny Market
 3. Tiny Fishing
 4. Merge Bistro
 5. Ant Colony: New War

Nejpodceňovanější Idle hry hry

 1. Capybara Clicker
 2. Tiny Fishing
 3. Doge Miner

Co jsou Idle hry?

Nečinné hry jsou klikací hry, které vám umožňují získávat odměny ve hře automatizovaným způsobem. Většina z nich má základní ovládání a pravidla, takže jsou ideální pro příležitostné hráče.


Zahrajte si nejlepší online Idle hry zdarma na CrazyGames, není nutné žádné stahování ani instalace. 🎮 Hrajte Capybara Clicker 2 a mnoho dalších právě teď!
Ukázat více