Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Skillfite.io

Hodnocení:
8,0
(31 072 hlasů)
Vývojář:
Gatarn Games
Uvolněno:
září 2023
Naposledy aktualizováno:
duben 2024
Technologie:
HTML5
Platforma:
Browser (desktop, mobile, tablet)
Klasifikace:

Skillfite.io je MMORPG .io hra, která se odehrává v rozsáhlém otevřeném prostředí s až 100 hráči. Těžte materiály pro výrobu vybavení a zvyšujte úroveň svých dovedností pro PvP bitvy. Prozkoumávejte rozlehlý otevřený svět plný překvapení. Můžete se spojit s cechem nebo hrát sólo. Začněte budovat své dovednosti a staňte se zkušeným bojovníkem!

Jak hrát

Začátek od nuly

Skillfite obsahuje mnoho prvků připomínajících staré prohlížečové MMORPG hry jako je Runescape. Začněte jako level 1 nováček bez vybavení nebo zkušeností a musíte kácet stromy, těžit kameny a lovit ryby, abyste zvýšili své dovednosti a uživili se v bojích s nízkoúrovňovými nepřáteli, jako jsou zajíci.

Sklízení a výroba

Použijte suroviny, které získáte kácením a těžbou, k výrobě brnění pro ochranu a zbraní pro útok. Na začátku hry si můžete vyrobit vybavení ze dřeva, které jste získali, ale rychle si najděte kameny, abyste mohli těžit měď a vyrobit něco lepšího. V Skillfite.io je k dispozici 15 typů surovin.

Rozvíjejte své dovednosti

Zvyšujte úroveň svých dovedností, abyste dosáhli mezníků, které odemknou lepší zdroje. Například při dosažení levelu 5 ve znalostech kácení dřeva budete moci pokácet větší borové stromy. Stojí za to útočit na zvířata, i na ta mírumilovná, protože vyhazují kořist, která se může hodit.

Prozkoumávejte různé zóny

V Skillfite.io můžete prozkoumávat různé zóny. Teleportujte se po mapě a vstupte do nePvP, PvP a vysoce rizikových PvP oblastí. V oblastech s vysokým rizikem PvP se můžete spojit a bojovat s hráči jakéhokoli levelu. Všechny oblasti umožňují obchodování s ostatními hráči.

Podobné hry

Pokud máte rádi hraní masivních online multiplayerových her, podívejte se na naší rozsáhlou sbírku io her. Tato kategorie obsahuje mnoho populárních titulů. Mezi nejpopulárnější patří 1v1.LOL a Agar.io.

Datum vydání

Srpen 2023

Vývojář

Skillfite.io vyvinula společnost Gatarn Games.

Platforma

Webový prohlížeč (počítač i mobil)

Naposledy aktualizováno

23. 4. 2024

Herní video

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama