Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Ninja Clash Heroes

Hodnocení:
9,1
(84 874 hlasů)
Vývojář:
Freeway Interactive
Uvolněno:
září 2020
Technologie:
HTML5
Platforma:
Browser (desktop, mobile, tablet)
Klasifikace:

Ninja Clash Heroes je 3D střílečka s tématikou japonských ninjů. V tomto díle Clash 3D si můžete vybrat z řady hrdinů, se kterými budete bojovat!

Vlastnosti

Vyberte si svého hrdinu pro souboj ninjů

Ninja Clash Heroes 3D obsahuje různé hrdiny, z nichž každý má vlastní zbraňový arzenál, úroveň zdraví a jedinečné bonusy. Najděte si hrdinu, který je vám nejsympatičtější, a vyrazte do boje v nindža stylu! Čím více zabití s hrdinou získáte, tím více se vám zvýší úroveň a získáte větší HP.

Bojujte ve válce ve starobylém japonském prostředí

Prozkoumejte historickou mapu v roli těžce ozbrojeného nindža hrdiny 21. století. Postavte se nepřátelskému týmu pomocí vybrané zbraně a získejte dosud nejvyšší skóre. Sbírejte hvězdičky a dosáhněte na denní online žebříček.

Sbírejte bonusy na mapě

Používejte zdravotní balíčky a rychlé boty jako pravý samurajský bojovník, abyste prodloužili své přežití. Využívejte prastaré trampolíny ke katapultování po mapě a překvapte své nepřátele!

Získejte krabice plné kořisti

Získané hvězdičky použijte k otevření krabic plných nových zbraní, skinů zbraní, vylepšení a atraktivního nového oblečení, abyste na bojišti vypadali skvěle.

Další podobné hry

Projděte si naše střílečky z pohledu třetí osoby a Hry FPS pro další akční střílečky. Mezi oblíbené tituly, do kterých se vrhnete příště, patří BuildNowGG, Sandbox City a Downtown 1930s Mafia.

Datum vydání

Květen 2020

Vývojář

Ninja Clash Heroes vyvinula společnost Freeway Interactive, která je autorem populárních her ze série Clash 3D, jako jsou např. Subway Clash a Airport Clash 3D, mimo jiné tituly.

Platforma

Webový prohlížeč (stolní i mobilní)

Ovládání

  • Levé tlačítko myši pro střelbu
  • Pravé tlačítko myši pro použití zaměřovače
  • WASD nebo šipky pro pohyb
  • Mezerník pro výskok
  • G pro hod granátem

Herní video

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama