Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Hry Ninja

Přejděte do stealth režimu ve stylu ninja! Proleťte se pod zraky nepřátel v těchto bezplatných ninja hrách a udělejte pár mazaných ninja bojových pohybů, abyste se cítili jako skutečný ninja válečník.

Útočte jako nindža

Ninjové byli tajní agenti působící ve feudálním Japonsku, kteří prováděli nejrůznější pochybné a tajné činnosti, často v noci. Používali samurajské meče, šurikeny a další smrtící zbraně k rychlému a tichému zneškodnění svých cílů. V těchto online hrách s nindži si můžete osvojit umění utajení, které bylo kdysi charakteristickým znakem těchto tajemných nočních bojovníků!

Oblíbené nindža hry

Ninja Hands a Ninja Escape jsou dvě oblíbené příležitostné ninja hry, které zahrnují ninja pohyby v boji s nepřáteli. Ninja Clash Heroes je další oblíbenou volbou s tématikou ninjů v nabídce Žánru FPS. Vedle těchto nejlépe hodnocených ninja her si můžete vyzkoušet legendární tituly, jako je např. Fruit Ninja, kde jako samurajský šéfkuchař krájíte pomocí hbitých tahů létající ovoce.

Prohlédněte si kompletní sbírku a užijte si hraní některé z těchto bezplatných online ninja her na počítači a mobilních zařízeních.


FAQ

Jaké jsou nejoblíbenější Hry Ninja?

 1. Ninja Hands
 2. Shadow Ninja Revenge
 3. Ninja Escape
 4. Ninja Hands 2
 5. Ninja Clash Heroes
 6. Ghost Walker
 7. Epic Ninja
 8. Crazy Assassin
 9. Ninja Rian
 10. The Legendary Assassin Ninja KAL

Jaké jsou nejlepší Hry Ninja pro mobilní telefony a tablety?

 1. Ninja Painter
 2. Shadow Ninja Revenge
 3. Ninja Clash Heroes
 4. Ninja Escape
 5. Ninja Hands 2

Co jsou Hry Ninja?

Ninja hry jsou hry, ve kterých hrajete jako ninja v různých scénářích. Tyto hry často obsahují stereotypní obraz ninji spolu s jejich legendárními bojovými pohyby. Ninja hry mohou také obsahovat stylové japonské pozadí a další prvky japonské kultury.


Zahrajte si nejlepší online Hry Ninja zdarma na CrazyGames, není nutné žádné stahování ani instalace. 🎮 Hrajte Ninja Hands a mnoho dalších právě teď!
Ukázat více