Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Krunker

Hodnocení:
9,1
(419 197 hlasů)
Vývojář:
Yendis Entertainment
Technologie:
HTML5
Platformy:
Browser (desktop, mobile, tablet), Steam
Stránky Wiki:

Krunker (.io) je dynamická pixelová střílečka z pohledu první osoby. V této hře se hráči dostanou do pixelové krajiny, kde budou bojovat proti ostatním hráčům z celého světa. Tuto hru lze hrát ležérně, abyste zabili nějaký ten volný čas, nebo vážně v soutěži s jinými zatvrzelými fanoušky Krunkeru.

Hraní Krunker.io

Připojte se k hektické a rychlé akci na Krunker.io. Připomíná základní hry FPS, jako je Counter-Strike, kde rychlost reakce a cíl jsou vaším největším přínosem. Rychle se vyhněte palbě a ostře střílejte, abyste s čistou přesností srazili svého nepřítele. Můžete okamžitě skočit do hry pro okamžitou akci nebo si vybrat vlastní herní režimy v nabídce serveru.

Třídy

Před bojem si vyberte z jedné z 11 různých tříd, jako detektiv, raketometčík, agent, běžec, lukostřelec nebo lovec. Každá třída má jiný styl a oblečení. Navíc každá třída má jinou primární a sekundární zbraň. Střelec například nese útočnou pušku a pistoli. Vyberte si třídu, která vyhovuje vašemu hernímu stylu, nebo je zvládněte všechny.

Zbraně

Kromě různých typů tříd má tato hra také řadu úžasných zbraní. Vybírejte ze smrtících zbraní, jako je útočná puška, odstřelovací puška, brokovnice, revolver nebo dokonce akimbo uzis. Zbraně mohou být vyvážené nebo mohou mít zvláštní dominantní sílu. Například odstřelovací puška má rozsah a vysokou palebnou sílu pro rychlé srážení nepřátel, ale musíte mít přesnou mušku, aby byla účinná.

Mapy

Krunker.io má obrovský výběr map vytvořených vývojáři i fanoušky her. Uživatelé mohou odesílat vlastní výtvory map, což má za následek stovky map, ze kterých si můžete vybírat. Kreativita návrhů map je vynikající. Můžete hrát kdekoli, od skalnatých lávových krajin po starověké aztécké pyramidy.

Nakonec mohou hráči sledovat svá skóre v sociální sekci, která obsahuje žebříčky a další statistiky. Podívejte se, jestli se svými herními schopnostmi FPS můžete dnes získat místo v žebříčku.

Datum vydání

Krunker byl vydán v červnu 2018 a je průběžně aktualizován o nový obsah.

Funkce

 • 11 různých tříd, které vyhovují vašemu hernímu stylu
 • Jednoduchá a jasná estetika pro čistou viditelnost
 • Udržuje kořeny původního hraní FPS
 • Stovky vlastních serverů a map
 • Rychlá akce se zaměřením na dovednosti

Platformy

Krunker je hra ve webovém prohlížeči. Původně byl vyroben pro počítače, ale nyní je k dispozici také na mobilních zařízeních, jako jsou zařízení iOS a Android. Kromě toho je tato hra také dostupná na Steamu od února 2021. Pokud rádi hrajete Krunker, podívejte se na naše další .io hry pro více rychlých střeleckých akcí, jako je Shell Shockers.

Vývojář

Krunker je vyroben Sidney de Vries, který již dříve vytvořil další .io hry jako MooMoo.

Tipy ke hře

 • Vyzkoušejte různé zbraně a vyberte si pro další hry ty, se kterými se vám nejlépe hraje.
 • Často se rozhlížejte a čistěte nebezpečné oblasti, abyste vyhodnotili přítomnost nepřítele.
 • Praxe! To je jediný způsob, jak rozvíjet schopnosti profesionálních hráčů FPS.
 • Ke konkrétní hře Krunker se můžete připojit kliknutím na připojit se a zadáním adresy URL nebo kódu hry.
 • Tato hra má také dostupné zboží pro fanoušky hardcoru, najdete ho tady!

Často kladené dotazy

Co je Krunker.io?

Krunker.io je rychlá pixelová střílečka z pohledu první osoby. V této online hře se hráči dostanou do pixelovaného světa a bojují proti ostatním hráčům z celého světa.

Mohu hrát Krunker.io v režimu celé obrazovky?

Hrajte Krunker na celé obrazovce stisknutím ikony pro vstup do režimu celé obrazovky. Ikonu na celou obrazovku najdete v pravém dolním rohu hry.

Jak se mohu připojit k serveru Krunker?

Na hlavní obrazovce můžete stisknout „Serverový prohlížeč“. Tím se otevře seznam serverů seřazených podle umístění. Doporučujeme zvolit server, který je blízko místa, kde sídlíte, abyste minimalizovali latenci.

Kdo vytvořil Krunker.io?

Krunker je vyroben Sidney de Vries, který již dříve vytvořil další .io hry jako MooMoo.

Můžete si stáhnout Krunker.io?

Krunker je hra ve webovém prohlížeči. To znamená, že jej nemusíte stahovat, ale můžete jej hrát ve webovém prohlížeči, jako je Chrome nebo Firefox.

Ovládání

 • Použijte klávesy WASD pro pohyb
 • Levý klik myši pro střílení
 • R pro nabití
 • C pro míření / zoom
 • Mezerník pro výskok
 • Shift pro skrčení
 • F pro nasprejování

Herní video

Reklama
Steam Store Logo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama