Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Infiltrating the Airship

Hodnocení:
9,5
(568 824 hlasů)
Uvolněno:
září 2013
Technologie:
Flash (emulated)
Platformy:
Browser (desktop, mobile, tablet), App Store(Android)
Stránky Wiki:

Dokážete moudře vybrat a pomoci stickmanovi v této hře dosáhnout svých cílů? Ralph, stickman, se snaží proniknout do obrovské vzducholodi, aby chytil zlomyslného Henryho. Musíte využít své inteligence a pomoci mu vybrat správnou akci, abyste mu zajistili úspěch.

Infiltrating the Airship pokračuje ve středně době populárních her od Puffballs United v tomto žánru (dalšími tituly jsou Rozbití Banky, Útěk z komplexu a Útěk z vězení) a přináší nový scénář, který musíte zvládnout.

Při každé fázi hry vám budou připraveny různé možnosti, které přímo ovlivní, jak stickman postupuje příběhem. Bude pronikat do vzducholodi pomocí bloku C4? Možná zkusí štěstí s kýblem kyseliny, nebo stačí pozvat? Každá volba buď selže, nebo umožní postup do další fáze spolu s velkou dávkou humoru a vtipných animací. Pokud uděláte špatnou volbu, nezoufejte; každou fázi lze hrát znovu, nebo můžete začít misi od začátku.

Pokud hledáte zábavu, humor a mentální výzvy, vyzkoušejte Infiltrating the Airship!

Funkce

  • Hratelnost založená na volbě
  • Plná humoru a důvtipu
  • Různé zakončení a možné výsledky

Platforma

Infiltrating the Airship je webová prohlížečová hra.

Vývojář

Vytvořeno společností Puffballs United, která vydala sérii zábavných her se stickmany, jako jsou Rozbití Banky, Ukradená Diamantem a Překonání jámy. Pokud se vám líbí Infiltrating the Airship, určitě vyzkoušejte také Útěk z komplexu, další úžasnou hru od stejných tvůrců!

Toto je emulovaná verze ve formátu Flash, protože Flash už není podporován. Pro více her si přejděte na naše flashové hry.

Reklama
Google Play Logo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama