Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Doge Miner

Hodnocení:
9,4
(37 694 hlasů)
Uvolněno:
září 2014
Technologie:
HTML5
Platformy:
Browser (desktop-only), App Store(Android)
Klasifikace:

Doge Miner je úžasná postupná hra s oblíbeným štěnětem shibe inu. Jedná se o idle hru inspirovanou hrou Cookie Clicker, kde je cílem hry proklikat se až na Měsíc! 🚀 Pro pokračování se podívejte na Doge Miner 2.

Jak hrát

Vezměte si jednosměrnou jízdenku na Měsíc

Chcete dovést Dogecoin na Měsíc? Pak se pusťte do těžby! Použijte svého psího společníka, aby jste těžil Dogecoin a nakoupil různá vylepšení v obchodě. Vaším cílem je dostat se na Měsíc, což vás bude stát pěkných 50 tisíc Doge! A pak, kdo ví, kam se můžete dostat?

Dokažte, že to není jen meme mince.

Můžete si najmout pomoc kennelů plných Shibe Inus, otročících kotět nebo dokonce příspěvkujících vtipné memy, aby si zasloužili mince a mnohem víc. Každé vylepšení zvýší výtěžnost Dogecoinu, dokud se nebudete hemžit bohatstvím. Much wow, many coin!

Vylepšete si těžební zařízení

Máte také k dispozici vylepšení a dosažení, která vás budou cítit jako zkušenýho nadšence Doge. Zlepšete svoji krumpáč pro vyšší těžební výkon a občas se podívejte na svá dosažení. Jste jen pár kliknutí vzdáleni od toho, abyste se stali kryptoměnovým miliardářem!

Další hry podobné této

Máme stovky dalších klikacích her a také hry na volné noze. Mezi další populární klikací hry s vtipnými postavami a významnými memy patří Capybara Clicker 2 a Planet Clicker 2.

Vývojář

Hra je vytvořena rkn!

Datum vydání

Září 2014

Platformy

  • Webový prohlížeč
  • Android

Herní video

Reklama

Více her v této sérii

Google Play Logo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama