Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Mr. Mine

Hodnocení:
9,0
(65 264 hlasů)
Vývojář:
Playsaurus
Uvolněno:
říjen 2022
Naposledy aktualizováno:
srpen 2023
Technologie:
HTML5
Platformy:
Browser (desktop, mobile, tablet), iOS, Android, Steam
Stránky Wiki:

Mr. Mine je nečinná těžební klikací hra, ve které rozvíjíte vaše těžební podnikání. Vrtejte hluboko do Země a extrahujte přírodní minerály a poklady k prodeji. Peníze, které vyděláte, vám pomohou rozšířit a vylepšit vaše těžební podnikání, čímž se dostanete stále hlouběji k jádru Země.

Jak hrát

Těžba zdrojů

Těžte hlouběji v podzemí, abyste získali více zdrojů a nerostů k prodeji. Při dalším kopání narazíte také na truhly s pokladem. Tyto truhly obsahují náhodné odměny od malých po obrovské sumy peněz a zdrojů.

Dokončete úkoly

Při těžbě se nakonec dostanete do podzemního města. V tomto okamžiku vám budou představeny nové zdroje a pyramida, kde najdete úkoly, které je třeba dokončit.

Upgradujte své vybavení

Hru začínáte pokornou lopatou na kopání. Když vyděláte dostatek měny, můžete upgradovat své metody kopání, od lopaty po sbíječku; vrtejte dokonce pomocí jaderného rypadla, když vyděláte dostatek měny. Za tímto bodem se upgrady stávají nadpřirozenými a dělníci jsou nahrazováni mimozemšťany a démony!

Více podobných her

Prohlédněte si naše klikací hry pro více návykových líných a dalších klikaček. Pokud rádi sledujete, jak se impérium nebo podnikání rozrůstá od hadrů k bohatství, podívejte se Idle Mining Empire, I Want to be a Billionaire 2, a Babel Tower.

Vývojář

Mr. Mine byl vyvinut společností Playsaurus.

Platformy

  • Webový prohlížeč
  • Steam

Ovládání

Levé tlačítko myši.

Reklama
Apple Store LogoGoogle Play LogoSteam Store Logo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama