Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Mr. Mine

Hodnocení:
9,0
(79 564 hlasů)
Vývojář:
Playsaurus
Uvolněno:
říjen 2022
Technologie:
HTML5
Platformy:
Browser (desktop, mobile, tablet), App Store(iOS, Android), Steam
Stránky Wiki:

Mr. Mine je klikací hra zaměřená na těžbu, ve které si budujete těžební podnikání. Vrtáte se hluboko do země a těžíte přírodní minerály a poklady, které můžete prodávat. Vydělané peníze vám pomohou rozšiřovat a vylepšovat vaše těžební podnikání a dostanete se tak stále hlouběji k jádru Země.

Jak hrát

Těžba surovin

Těžte stále hlouběji pod zemí, abyste získali více surovin a minerálů, které můžete prodávat. Během těžby narazíte i na pokladové truhly. Ty obsahují náhodné odměny od malých po obrovské sumy peněz a surovin.

Dokončování úkolů

Během těžby se dostanete do podzemního města. Tady se seznamte se novými surovinami a pyramidou, kde můžete nalézt úkoly, které můžete dokončit.

Vylepšování vybavení

Na začátku hry máte k dispozici skromnou lopatu na kopání. Jakmile vyděláte dostatek peněz, můžete si vylepšit techniku – od sbíječky přes vrták až po jaderný bagr. Za jistým bodem se vylepšování stává nadpřirozené, kdy se dělníci nahrazují mimozemšťany a démony!

Podobné hry

Prohlédněte si naše klikací hry a najděte mnoho dalších návykových volnoběžných a klikacích her. Pokud máte rádi sledování růstu impéria nebo podniku od písku k bohatství, podívejte se na hry jako je Idle Mining Empire, Idle Dice a Babel Tower.

Vývojář

Hru Mr. Mine vyvinula společnost Playsaurus.

Platformy

  • Webový prohlížeč (pro počítače i mobily)
  • Steam
  • Android

Ovládání

Levé tlačítko myši.

Herní video

Reklama

Více her v této sérii

Apple Store LogoGoogle Play LogoSteam Store Logo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama