Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Clicker Heroes

Hodnocení:
9,1
(67 802 hlasů)
Vývojář:
Playsaurus
Uvolněno:
září 2022
Naposledy aktualizováno:
září 2022
Technologie:
HTML5
Platformy:
Browser (desktop, mobile, tablet), App Store(iOS, Android), Steam
Klasifikace:
Stránky Wiki:

Clicker Heroes je originální klikací hra. Vydejte se na epické dobrodružství a zabíjejte příšery, vylepšujte hrdiny za nasbírané zlato, hledejte poklady a zabíjejte bossy. Clicker Heroes je hra, která pomohla prosadit klikací hry do hlavního proudu spolu s dalšími klasikami, jako je např. Cookie Clicker.

Klikněte pro zabití

Vydejte se na výpravu a staňte se mocným bojovníkem. Opakovaným klikáním srazte každou potvoru, kterou uvidíte, a pak sklízejte zlaté odměny, které po sobě zanechají. Každé kliknutí má jednu hodnotu poškození, kterou můžete průběžně vylepšovat, abyste získali větší sílu.

Najměte si hrdiny na pomoc

Najímejte si různé hrdiny, kteří vám pomohou rychleji zničit příšery. Každý hrdina má vlastní DPS a sadu vylepšení, která jsou někdy jedinečná. Vylepšení hrdinů často umožňují další výrazné zvýšení jejich DPS. Hrdinové vám umožní zabíjet nepřátelské moby a brát zlato, aniž byste hnuli prstem.

Hrdinové jsou postupně dražší, ale dostanete to, za co si zaplatíte, tedy sílu a výkonná vylepšení. Čím dále se dostáváte, tím více hrdinů se objevuje a stávají se vaším dalším velkým nákupem, který vám umožní posunout se dále do lukrativnějších zemí.

Prozkoumávejte nové země a porážejte bossy

V každé oblasti se objevují nové a zajímavé příšery, se kterými můžete bojovat. Začněte v lese a postupujte do suchých oblastí a dalších míst. Na konci každého regionu čeká obtížný souboj s bossem - ten má extra zdraví a k jeho poražení je potřeba veškerá vaše síla! Pokud se vám nepodaří bosse porazit, vrátíte se zpět do předchozí fáze, kde můžete dále rozvíjet své schopnosti, než se znovu pustíte do boje.

Vlastnosti

  • Kliknutím na tlačítko zlikvidujete nepřátele
  • Více než 1 000 zón k prozkoumání
  • Najímání různých bojovníků a nákup jedinečných vylepšení
  • Původní Clicker Heroes - zpět na webu

Vývojář

Clicker Heroes je hra vyvinutá společností Playsaurus.

Datum vydání

Červenec 2014. Webovou verzi si můžete zahrát výhradně na CrazyGames!

Platformy

Clicker Heroes je k dispozici jako hra pro webový prohlížeč, Android a iOS. Je také k dispozici na Steamu od května 2015.

Upoutávka na hru

Naposledy aktualizováno

06. 9. 2022

Ovládání

Použijte myš...

Herní video

Reklama
Apple Store LogoGoogle Play LogoSteam Store Logo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama