Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Zoo - Happy Animals

Hodnocení:
9,1
(50 153 hlasů)
Vývojář:
SayGames
Uvolněno:
duben 2024
Technologie:
HTML5 (Unity WebGL)
Platformy:
Browser (desktop, mobile, tablet), App Store(iOS, Android)
Klasifikace:

Zoo - Happy Animals je simulátor zoologické zahrady, ve kterém musíte splnit řadu každodenních úkolů souvisejících se zoologickou zahradou, abyste postoupili do další úrovně. Buďte však opatrní, protože pokud se vám nepodaří správně načasovat, můžete se dostat do potíží.

Jak hrát Zoo - Happy Animals

Cílem hry Zoo - Happy Animals je splnit úkoly v zoologické zahradě, které zahrnují holení alpak, sprchování sloních mláďat, vedení akrobatických šimpanzů k hromadám banánů, krmení vodními melouny hladových hrochů a krmení aligátorů. Co může být špatně na krmení aligátorů? Pokud nedokončíte puzzle kolo s přesností a načasováním, nepostoupíte do dalšího kola.

S různými zábavnými mini-hrami, včetně labyrintových hádanek a překážkových drah, se naučíte dovednosti péče o zvířata a spravování zoologické zahrady jako opravdový magnát.

Okouzlující grafika a zábavné animace dělají z této hry uvolňující a vzdělávací zážitek pro milovníky zvířat všech věkových kategorií, podporující povědomí o ochraně zvířat a zachování přírody. Přidejte se k zábavě a vytvořte si ráj pro roztomilá a rozmazlovaná stvoření!

Datum vydání

  • Srpen 2021 (Android a iOS)
  • Duben 2024 (WebGL)

Platformy

  • Webový prohlížeč (stolní i mobilní)
  • Android
  • iOS

Více her podobných této

Až budete hotovi se svým dnem v zoo, možná budete chtít zkusit další hry z naší kategorie příležitostných her. Podobné hry jako Zoo - Happy Animals, které zahrnují naše zvířecí přátele, zahrnují hru Pou, hru s krmením mazlíčků; Flappy Bird, hru procházející se, kde pomáháte svému opeřenému kamarádovi vyhnout se nebezpečným překážkám. Pokud se chcete vydat cestou chřestýšů, můžete si zahrát hru Frogger, kde dostanete žábu na druhou stranu řeky.

Reklama
Apple Store LogoGoogle Play Logo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama