Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Soccer Bros

Hodnocení:
8,3
(32 803 hlasů)
Vývojář:
Blue Wizard Digital
Uvolněno:
leden 2024
Naposledy aktualizováno:
leden 2024
Technologie:
HTML5
Platforma:
Browser (desktop, mobile, tablet)
Klasifikace:

Soccer Bros je fotbalová hra s rychlými bitvami 1 vs 1. Vyberte si z rozmanitého souboru postav a ponořte se do vzrušení z fotbalu. Přizpůsobte si své hráče a odemknete další postupem času. Hrajte lokálně, online nebo sólo.

Jak hrát

Vyberte si režim

Ve hře Soccer Bros si můžete vybrat z různých herních režimů. Pokud si chcete okamžitě zahrát, klikněte na „hrát nyní“, abyste se dostali do zápasu proti počítači. Další dostupné herní režimy zahrnují lokální hru pro 2 hráče, turnaj, trénink, nebo si můžete vytvořit/připojit se k online hře pro více hráčů.

Vyberte si svého spoluhráče

Soccer Bros přináší skutečné fotbalové superstar, z nichž každý má své vlastní jedinečné schopnosti. Podívejte se na jejich statistiky. Každý hráč má své přednosti a nedostatky. Vyzkoušejte různé herní styly a zjistěte, který vám nejlépe vyhovuje.

Hrajte fotbal!

Soccer Bros nabízí skvělé uživatelsky přívětivé ovládání. Manévrujte pomocí šipek nebo kláves WASD a mačkejte mezerník pro silné střely a zákroky. Ukážte své dovednosti, skórujte úžasné góly, zvládněte penaltové kopy a překonávejte svého soupeře v této rychlostní výzvě!

Odemkněte nové předměty

Po každých několika vítězstvích budete mít možnost odemknout nové předměty nebo hráče. Můžete odemknout hráče s novými dovednostmi a schopnostmi, stejně jako různé loga a kosmetické předměty, které můžete přidat svým hráčům. Můžete také přizpůsobit barvu svých dresů!

Více her podobného typu

Pokud se vám líbí hra Soccer Bros, podívejte se na další naše fotbalové hry. Mezi další oblíbené hry v této kategorii patří Soccer Random a Soccer Legends. Tento vývojář rovněž vytvořil úspěšnou webovou hru Shell Shockers.

Datum vydání

Leden 2024

Vývojář

Hru Soccer Bros vyvinula společnost Blue Wizard Digital.

Platforma

Webový prohlížeč

Naposledy aktualizováno

12. 1. 2024

Herní video

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama