Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Tic Tac Toe Online

Hodnocení:
7,9
(112 807 hlasů)
Vývojář:
Code This Lab
Technologie:
HTML5
Platforma:
Browser (desktop, mobile, tablet)
Klasifikace:
Stránky Wiki:

Zahrajte si Tic Tac Toe online - klasickou hru s kolečky a křížky. Tic Tac Toe si můžete zahrát zdarma online proti ostatním hráčům, počítači nebo kamarádovi v lokálním multiplayeru.

Jak hrát Tic Tac Toe

Strategie je stejná, ať už jste kolečko nebo křížek. Vyhrajte hru třemi symboly v řadě a zabraňte soupeři v tom, aby mohl udělat totéž. K dispozici je základní úroveň strategie, která vyhovuje všem věkovým kategoriím hráčů.

V této verzi hry Tic Tac Toe si můžete zahrát online hry pro více hráčů nebo v místních hrách proti počítači či kamarádovi.

Nastavení správné úrovně obtížnosti

Tic Tac Toe se tradičně hraje na desce 3x3. Ve hře Tic Tac Toe Online ji můžete rozšířit na desku 5x5 nebo 7x7, což představuje větší výzvu a vzrušující hry! Na těchto větších hracích plochách se místo 3 v řadě shodují 4, což zcela mění hru.

Hrajte online multiplayer

Možnost online hry pro více hráčů ve hře Tic Tac Toe je fantastická. K dispozici jsou dva režimy - rychlý zápas nebo vytvoření zápasu. Pokud zvolíte rychlý zápas, automaticky se dostanete do náhodné hry s jiným hráčem Tic Tac Toe Online. Můžete s nimi bojovat a opakovat je tak často, jak chcete.

Další klasické hry

Tic Tac Toe je klasická rodinná hra. Je jednoduchá a můžete ji hrát kdekoli s listem papíru a tužkou. Podívejte se na další oblíbené rodinné hry v naší sekci stolní hry. Můžete hrát Guess Who, Snakes and Ladders, 4 In a Row, Ludo a mnoho dalších zábavných deskových her zdarma.

Datum vydání

Říjen 2018

Vývojář

Tic-Tac-Toe vyvinula společnost Code This Lab.

Platforma

Webový prohlížeč (stolní i mobilní)

Ovládání

Kliknutím levým tlačítkem označte.

Herní video

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama