Logo CrazyGames.cz
Zjištěn ovladač
Prozkoumejte naše hry kompatibilní s ovladači

Tank Off 2

Hodnocení:
8,8
(73 425 hlasů)
Vývojář:
Martian Games
Uvolněno:
září 2019
Technologie:
HTML5 (Unity WebGL)
Platforma:
Browser (desktop-only)
Klasifikace:

Tank Off 2 - Ovládejte obří válečný stroj. Tady je pokračování hry Tank Off, kterou najdete zde: Tank Off! Jezděte svým tankem po krásných mapách a snažte se ukořistit vlajku nepřátelského týmu. Ze všech tankových her založených na prohlížeči musí být Tank Off 2 jednou z nejrealističtějších. Grafika vypadá skvěle. Hráči se ocitnou v realisticky vypadajících bojových tancích se silným pancířem a výkonnými děly.

Kromě toho jsou mapy a svět nádherné. Voda se třpytí a počasí vypadá úžasně. K dispozici jsou různé mapy - jednou z nejoblíbenějších je standardní mapa, na které jsou hory a velká řeka uprostřed.

Hráči mohou bojovat jako hosté nebo si vytvořit účet a ukládat postup. Pokud si hráč vytvoří účet, může získávat zkušenosti a nakupovat nové tanky. Různé tanky mají odlišné statistiky - každý z nich také stojí peníze, které hráč získává vítězstvím v bitvách a ničením tanků.

Herní mód je CTF - ukořistění vlajky. Na každé mapě jsou dvě základny - vaše a nepřátelská. Musíte se pokusit dojet k soupeřově základně a ukrást jejich vlajku. Zároveň musí váš tým chránit vlastní vlajku a nedovolit její ukradení.

Tento vývojář vytvořil několik dalších válečných her podobných Tank Off 2. Proč jim nedat šanci? Tyto hry zahrnují Water Wars a Air Wars 2. Water Wars je intenzivní bojová hra, která využívá stejný grafický engine jako Tank Off 2. Hráči v této hře ovládají bitevní lodě!

Na druhou stranu, Air Wars 2 hráče postaví proti sobě v spektakulárních leteckých soubojích. Ovládejte spoustu úžasných stíhaček a bojových letadel a vybojujte leteckou převahu. Každá hra má podobné herní mechanismy a ovládání jako Tank Off 2.

Datum vydání

Září 2019

Vývojář

Tank Off 2 je dílem společnosti Martian Games. Podívejte se na jejich další 3D bojové hry, například Motor Wars 2 a Water Wars.

Vlastnosti

  • Maximální dosažitelný fotorealismus v texuturech, osvětlení, odrazech, vykreslování, materiálech a postra FX díky optimalizaci pro WebGL
  • 3 tanky k vylepšení
  • 2 mapy: poušť a břehy řek
  • Tanky nyní mohou projet vodou a zrychlit
  • Boti poskytují střelecký trénink, dokud se k vám nepřipojí hráči

Platforma

Webový prohlížeč

Naposledy aktualizováno

05. 3. 2023

Reklama

Více her v této sérii

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama